мова
НЕ будемо втомлювати
Вас. МИ робимо все!
Все, що пов'язано з web-технологіями,
сайтами і тим, що їх оточує!
Наші послуги
Портфоліо
Роботи, якими ми пишаємося
Vista
Мережа будівельно-господарських маркетів
Інтернет магазин
Vista
Медсоюз
Приватний медичний центр
Сайт компанії
Медсоюз
Kilogramm
Ресторан японської кухні
Сервіс доставки
Kilogramm
Сирний сомельє
Інтернет магазин сирів та алкоголю
Інтернет магазин
Сирний сомельє
Оптика 1.0
Мережа центрів зору
Інтернет магазин
Оптика 1.0
San-Remo
Ресторан в місті Суми
Сайт візитка
San-Remo
InterCOM
Автошкола InterCOM
Сайт візитка
InterCOM
Еліт Експрес
Транспортний перевізник
Сайт компанії
Еліт Експрес

Створення сайтів в Тернополі

Сучасна людина починає свій день з перегляду стрічки новин в інтернеті. Ми вже не замислюємося над тим, що кожна відкрита сторінка в браузері – це сайт. З розвитком IT-сфери стало ще зручніше здійснювати покупки онлайн, адже функції сайтів значно розширилися. Різні системи і ресурси все більше стають пов’язаними між собою. Так що автоматизувати свій бізнес в Тернополі тепер легко за допомогою веб-студії Rubik!

У мережі розміщені мільйони сайтів. Кожен з них виконує свої особливі корисні функції для користувачів. Кожен сайт охоплює свою цільову аудиторію. Звичайно, що в одній сфері бізнесу ми спостерігаємо безліч сайтів. Тут таке ж явище як і в офлайн площині – конкуренція. І ми точно впевнені в тому, що успішно виділитися вам допоможуть у веб-студії Rubik.

Сайт це віртуальний помічник для будь-якого виду діяльності, який дозволяє знаходити продуктам своїх покупців.

Не так давно з’явилися професії, пов’язані з розробкою сайтів і щороку народжуються десятки нових. Саме такі поняття, як:

 • Веб-дизайн;
 • Верстка веб-сторінок;
 • Веб-програмування;
 • Юзабіліті-інженерія;
 • SEO-оптимізація;
 • Копірайтинг

допомагають створити правильний образ для будь-якого бізнесу в мережі.

Хорошого фахівця в сфері розробки сайтів можна знайти тільки в хорошій компанії, яка займається створенням веб-ресурсів. Відповідно, вартість послуг хорошої веб-студії та її фахівців буде однозначно рівною якості виконаних робіт.

Складно собі уявити наскільки багатий інструментарій знаходиться в руках розробників в Тернополі.

Обсяги роботи, яка потребує великої кількості часу, значно скорочуються завдяки старанням веб-програмістів у веб-студії Rubik у Тернополі.

            Створення сайту для бізнесу в Тернополі

Сервіс доставки в Тернополі

Для веб-студії Rubik немає нічого неможливого в розробці сервісу доставки! До нас звертаються за створенням сайтів сервісів доставки для ресторанів, продуктових і квіткових магазинів. Ні для кого не секрет, що сервіси доставки користуються великою популярністю через особливості економії часу. Споживач швидко знаходить необхідні товари і не витрачає дорогоцінний час на дорогу. Походи по магазинах замінив асортимент товарів на сайті, а доставка оперативно справляється з транспортуванням. Скільки зекономлених сил залишається завдяки сервісам доставки!

Веб-студія Rubik створить не просто сайт для сервісу доставки. Наші дизайнери розроблять унікальний візуал, програмісти створять саме той функціонал, який вам необхідний для відмінної роботи сервісу доставки.

Інтернет-магазин в Тернополі

Що таке торгівля в Інтернеті? Це той атрибут бізнесу, який показав, що необхідний в будь-якому випадку для успіху. Особливо це стало чітко зрозуміло в період пандемії COVID-19. Інтернет-магазини набрали популярність природно раніше, але необхідність їх створення стала зрозумілою в сфері продажів саме в цей час.

Інтернет-магазин – це зручний майданчик для успішної організації торгово-споживчих відносин. І, що не менш важливо, для цього виду сайтів найбільше властива автоматизація:

 • З панелі адміністратора легко анонсувати знижку на товар;
 • Зручно повідомляти про акції та новинки;
 • Ведеться автоматична статистика всього, що відбувається на сайті, яка доступна до перегляду в будь-який час;
 • Контроль залишків товару і робота з замовленнями і багато іншого.

Розробка корпоративного сайту в Тернополі

Саме цей вид сайтів однозначно необхідний для підприємств і тих, чий бізнес ґрунтується на наданні послуг. Вся інформація про підприємство, продукти, фахівців і прайси розміщується на подібних сайтах в Тернополі. З його допомогою можна розширити свої кордони і вийти на новий рівень – стати відомим не тільки в своєму регіоні, а й в інших.

Також сприятливо впливає на розвиток сайту ведення новинного блогу, написання статей і живе спілкування у відгуках.

Сайт-Візитка в Тернополі

Якщо не знаєте з чого почати-створюйте сайт-візитку! Його функціонал і механіка створення схожа з корпоративним сайтом. І якщо ви, наприклад, фірма, що надає юридичні або ріелторські послуги, то для зручності можна розмістити форму зворотного зв’язку («задати питання» або «отримати консультацію» наприклад).

Landing Page (Лендінг Пейдж)

Продажі продукту не змусять себе довго чекати, якщо ви для цього вирішили створити лендінг! Єдиним важливим фактом є те, що маркетинг цього сайту налаштований в агресивній формі. Продати на такому майданчику можна товар, послугу або комплекс послуг, навчальний курс і багато іншого. Цей сайт зазвичай створюють в сукупності з оптимальним налаштуванням контекстної реклами. Відмінний варіант для одиничних продажів.

Крок за кроком до створення сайту для бізнесу в Тернополі

 1. Визначаються конкретні цілі сайту і завдання, які будуть поставлені перед розробниками для функціоналу сайту. Детально аналізуємо сферу конкуренції і всі важливі моменти для розробки вносимо в Технічне завдання.
 2. Разом із замовником вирішуємо питання унікальності дизайну – це другий етап розробки сайту для бізнесу. Дизайн для сайту в Тернополі від веб-студії «Rubik» розробляється з нуля. Обов’язковим пунктом є використання сучасних тенденцій та інструментів для розробки дизайну сайтів в Тернополі.
 3. Також створення сайтів в Тернополі передбачає інтеграції з безліччю інших сервісів, що забезпечує коректну роботу сайту і його зручність в користуванні.
 4. Запускаємо і тестуємо веб-ресурс. Перевірка наявності помилок.
 5. Коригуємо і оптимізуємо роботу сайту. Виправляємо помилки.
 6. Сайт готовий і заявляє про себе в інтернеті! Ми раді стати його подальшою тех-підтримкою і виконувати обслуговування.

Ми також надаємо базові знання по роботі з панеллю адміністратора сайту. Якщо у вас з’являються питання в ході справи-ми з радістю дамо відповідь!

Чому обирають Rubik? Тому що ми робимо добре!

Хочете бути попереду конкурентів? Почніть зараз!