мова

Сайт компанії

Сайт компанії – це імідж вашої організації, фірми або підприємства. Будь-яка сфера діяльності може бути представлена ​​на такому сайті. Лаконічний стриманий стиль, зручний дизайн, легкість в експлуатації – наші професіонали ідеально розроблять всі пункти під індивідуальні вимоги замовника.

Проста у використанні система управління сайтом (CMS) дає можливість легко оновлювати текстові матеріали та фотоматеріали без особливих зусиль. Розробити сайт недорого в Сумах у компанії Rubik – найкраще рішення! Адже за справу беруться професіонали, які вкладають всю душу в створення сайту компанії.

Сайт компанії значно відрізняється від сайту-візитки своїми можливостями:

  • по-перше, тут є велике меню послуг або товарів, яке дозволяє зробити якісну SEO-оптимізацію за допомогою текстів. Навіщо це потрібно? Для того щоб економити на контекстній рекламі, але при цьому бути впізнаваним в інтернеті за допомогою виведення вашого сайту в ТОП пошукових запитів;
  • по-друге, за допомогою такого сайту ви можете легко надати різноманітні послуги: у відвідувача сайту є можливість прорахувати вартість послуг або переглянути вартість товарів, є можливість зв’язатися з менеджером онлайн або організувати зворотний дзвінок;
  • по-третє, ваші відвідувачі можуть залишити відгуки.

Сайт компанії дозволяє масштабувати ваш бізнес, зробити його впізнаваним, забезпечити вас регулярними замовленнями і клієнтами не тільки з місця вашого територіального розташування, але й з усіх куточків світу. Так, і ще! У вас з’являється можливість зробити сайт компанії на різних мовах, щоб відвідувачам було комфортно отримати всю необхідну інформацію.


Ціна: від 15 000 грн

Термін реалізації:  від 30 днів