мова
НЕ будемо втомлювати
Вас. МИ робимо все!
Все, що пов'язано з web-технологіями,
сайтами і тим, що їх оточує!
Наші послуги
Портфоліо
Роботи, якими ми пишаємося
Vista
Мережа будівельно-господарських маркетів
Інтернет магазин
Vista
Медсоюз
Приватний медичний центр
Сайт компанії
Медсоюз
Kilogramm
Ресторан японської кухні
Сервіс доставки
Kilogramm
Сирний сомельє
Інтернет магазин сирів та алкоголю
Інтернет магазин
Сирний сомельє
Оптика 1.0
Мережа центрів зору
Інтернет магазин
Оптика 1.0
San-Remo
Ресторан в місті Суми
Сайт візитка
San-Remo
InterCOM
Автошкола InterCOM
Сайт візитка
InterCOM
Еліт Експрес
Транспортний перевізник
Сайт компанії
Еліт Експрес

Розробка сайтів в Одесі

Сайт – це спосіб познайомити свій бізнес з інтернетом і користувачами. Він складається зі сторінок, які пов’язані між собою тематикою і дизайном. Розробка сайту складається з:

 • Адаптованого візуала під Користувальницькі досвід і інтерфейс (UX/UI-дизайн);
 • Програмування функціоналу та інтеграцію з різними системами;
 • Наповнення і просування сайту в пошукових системах;

Крутий сайт для вашого бізнесу має зручний інтерфейс, який приваблює користувачів і перетворює їх на клієнтів.

Компанія Rubik має великий досвід в розробці:

 • для медичних центрів;
 • для різних установ;
 • для юридичних компаній;
 • для будівельних компаній;
 • туристичних агенцій;
 • інтернет-магазини маркетів і магазинів різного призначення;
 • сайти для заводів і виробників продовольчих і непродовольчих товарів;
 • веб-ресурси для служб доставок.

Веб-студія Rubik займається розробкою сайтів в Одесі і всім, що оточує сайти. Сайти будь-якої тематики і складності заздалегідь обумовлюються за термінами створення і його вартості. Комплексний підхід в розробці сайтів дозволяє зробити унікальний веб-ресурс, з яким легко працювати власнику і користуватися відвідувачу. Над створенням веб-сайтів в Одесі працюють кращі фахівці веб-студії «Rubik». Ми гарантуємо, що готовий веб-продукт вас порадує своїм візуалом, швидкістю роботи і її якістю. Студія Rubik лояльно поєднує побажання замовників і сучасні тенденції в розробці сайтів.

Який сайт вибрати для презентації бізнесу в Одесі?

Найчастіше звертаються за створенням сайтів:

 • початківець і малий бізнес, які ще не мають сайту або ж хочуть його змінити і зробити новий, успішний;
 • приватні особи, компанії, різного роду установи;
 • сервіси доставки їжі, квітів; для кафе, закладів швидкого харчування, маркетів, магазинів та інших видів бізнесу.

Для кожної мети існують свої оптимальні типи сайтів:

Landing Page (Лендинг Пейдж) в Одесі

Це сторінки, які продають і інформують за допомогою «агресивного» маркетингу. Вони можуть створюватися для продажу певного продукту або доповнювати сайти компаній та інтернет-магазини. Лендінги добре підвищують впізнаваність бренду і кількість продажів компанії. Головні атрибути лендінгів в Одесі – цікавий і унікальний візуал, правильно написані тексти і якісні зображення, які позитивно впливають на твір цільової дії. Тобто зробити покупку продукту, записатися на курси або марафон, швидко і зі смаком розповісти про надані послуги вузького профілю.

Сайт Візитка

Відмінним вибором для створення крутої презентації бізнесу в інтернеті буде розробка сайту-візитки в Одесі. Саме такий тип сайту вибирають невеликі або початківці свою роботу види діяльності. Головне завдання такого сайту – надавати повну необхідну інформацію про компанію для знайомства з цільовою аудиторією. Компанія Rubik якісно створить успішний сайт-візитку! Зробіть крок наперед і адаптуйте сайт-візитку для різних мов. Це велика перевага для подальшої роботи і просування сайту!

Сайт компанії в Одесі

Корпоративний сайт в Одесі створюється для великих підприємств, заводів-виробників і державних, медичних та інших установ. Прайси та перелік послуг або продуктів, контакти, інформація про компанію та інші важливі для вас розділи сайту можуть зручно розміститися на корпоративному сайті. Підтримуйте кількість свіжої інформації на сайті і просувайте його за допомогою новинного блогу.

Інтернет-магазин

Прогрес робить величезні кроки у своєму розвитку. Створити інтернет-магазин в Одесі можна як для роздрібної мережі магазинів або маркетів, оптових баз та іншого виду діяльності. Як заощадити час і в той же час забезпечити себе всім необхідним? Людство стало здійснювати покупки в Інтернеті. Фахівці компанії «Rubik» успішно виробляють інтеграції з різними системами для таких сайтів. Ви можете ознайомитися з створеними нами веб-сайтами в портфоліо. У цьому допоможе зручний фільтр для вибору виду сайтів. Хороший інтернет-магазин повинен бути орієнтованим на всю Україну. Своїм замовникам студія Rubik допоможе в цьому питанні!

Сервіс доставки

Створити сервіс доставки в Одесі може тепер кожен магазин або заклад громадського харчування. Веб-студія Rubik створить сайт доставки їжі з ресторану або кафе, розробить сайт доставки піци або суші та інших товарів. З подібним сервісом у вас точно вийде поліпшити якість обслуговування клієнтів і автоматизувати роботу. Ми обговорюємо з замовником сучасні тенденції в дизайні сайтів для сервісів, підбираємо акценти і розглядаємо складові функціоналу для коректної роботи і зручності користування сервісом доставки.

Як ведеться розробка сайтів в Одесі?

Ми використовуємо оптимальні CMS для роботи і адміністрування сайтів. Це WordPress і OpenCart. Вони популярні і зручні в користуванні.

 1. WordPress інтуїтивно зрозумілий для власника сайту. Панель адміністратора показує статистику, має зручні способи для зміни інформації на сайті.
 2. OpenCart розроблений спеціально для управління інтернет-магазином.
 3. Наявність широкого спектру функціоналу для даних систем управління.
 4. Можливість формувати звіти з продажу та дій на сайті. Наявність модерації відгуків.
 5. Зручно створювати акції, просувати товари і робити знижки на цілі категорії продуктів.

А ще наші дизайнери розроблять унікальний, адаптований для різних пристроїв UX / UI-дизайн!

Розробка сайтів в Одесі позитивно впливає на розвиток бізнесу і його імідж. Користувачі чекають, коли сайт вашої компанії, магазину або установи з’явиться в мережі Інтернет! Білл Гейтс сказав: «Якщо вашого бізнесу немає в інтернеті, то вас немає в бізнесі». Дотримуйтесь цього правила і створіть «правильне» перше враження про ваш бізнес разом зі студією Rubik.

Ми завжди на зв’язку з нашими клієнтами, готові дати пораду або відповісти на питання. Веб-студія Rubik надає також коротку консультацію в користуванні адміністративної панелі та послуги з просування сайтів в Одесі і послугу технічної підтримки.

Потрібно створити сайт в Одесі? Звертайтеся в студію Rubik!

+ 38 (066) 026 000 4

+ 38 (096) 026 000 4

Хочете бути попереду конкурентів? Почніть зараз!