мова
НЕ будемо втомлювати
Вас. МИ робимо все!
Все, що пов'язано з web-технологіями,
сайтами і тим, що їх оточує!
Наші послуги
Портфоліо
Роботи, якими ми пишаємося
Vista
Мережа будівельно-господарських маркетів
Інтернет магазин
Vista
Медсоюз
Приватний медичний центр
Сайт компанії
Медсоюз
Kilogramm
Ресторан японської кухні
Сервіс доставки
Kilogramm
Сирний сомельє
Інтернет магазин сирів та алкоголю
Інтернет магазин
Сирний сомельє
Оптика 1.0
Мережа центрів зору
Інтернет магазин
Оптика 1.0
San-Remo
Ресторан в місті Суми
Сайт візитка
San-Remo
InterCOM
Автошкола InterCOM
Сайт візитка
InterCOM
Еліт Експрес
Транспортний перевізник
Сайт компанії
Еліт Експрес

Розробка сайтів у Житомирі

«Якщо вашого бізнесу немає в інтернеті, то вас немає в бізнесі» – це справедливі слова від Білла Гейтса. У нинішній час тривалість життя бізнесу залежить не просто від сухих продажів, а й від його положення в мережі. Зараз покупки, спілкування, робота плавно перетекли в світ онлайн. І це безумовно є перевагою, тому як бізнес і будь-які види зайнятості стали більш автоматизованими. Від початку створення перших сайтів, а це з 1990 року до поточного моменту, пройшло, погодьтеся, не так багато часу. Такий короткий термін у розвитку веб-технологій зіграв велику роль і результат його ми зараз спостерігаємо у себе в браузерах. Це зручні пошукові системи в Інтернеті, сайти в Житомирі, додатки та інші онлайн-ресурси і можливості.

Абсолютно будь-який успішний вид діяльності вже зарекомендував себе в мережі інтернет. І новим компаніям, підприємствам, установам залишається тільки підкоритися цій умові, щоб бізнес не стояв на місці, а просувався, масштабувався, був завжди на виду.

Що таке сайт?

         Сайт – це веб-ресурс, який на одній або декількох сторінках позиціонує себе або свій продукт в Інтернеті. У мережі все як і в реальному житті: зустрічають по одягу. Для бізнесу важливо не тільки наявність сайту, але і його відмінний зовнішній вигляд. «Відмінний» не тільки в сенсі  «хороший», а й в сенсі «відмітний». Користувач сприймає очима і аналізує зручність і красу візуала сайту. Важливо вибрати колірну палітру і стиль для сайту в Житомирі, які відповідають тематиці виду діяльності.

Ось приклади відмінно підібраних стилів та колірних палітр для сайтів:

Інтернет-магазин техніки та електроніки Tirex

Інтернет-магазин дитячих товарів Zabiyaka

 

Інтернет-магазин виробника жіночого одягу Tell

Для вас це можуть зробити фахівці студії Rubik. А для того, щоб сайтом було зручно користуватися, ми розробимо зручну структуру сайту.

Це наведений приклад структури сайту для компанії з підбору та обслуговування сонячних електростанцій Inteleng.

Що вам необхідно зробити, щоб отримати хороший сайт, що продає? Звернутися за розробкою сайту в студію Rubik! Тому що ми маємо великі переваги:

  • Досвід в розробці сайтів. Не важливо, яку сферу в бізнесі ви зайняли – ми робимо сайти на будь-яку тематику.
  • Лояльність на будь-якому етапі розробки сайтів в Житомирі. Всі кроки в створенні ресурсу обговорюються і прописуються в ТЗ (технічному завданні).
  • Ціна відповідає якості продукту. Компанія Rubik розробляє сайти в Житомирі, вкладаючи душу. А тому будьте впевнені у високій якості готового сайту.

Який тип сайту підійде вашому бізнесу в Житомирі?

  1. Створення Landing page (Лендінг пейдж) підійде для просування товарів в Житомирі. Це може бути як один товар, так і варіації цього товару в декількох кольорах. Тексти, що залучають, «соковиті» зображення, сучасний унікальний дизайн та інші атрибути просування допоможуть виконати користувачу цільову дію. Тобто покупку, наприклад. Але можливостей у лендінга значно більше. Пропонуємо з ними ознайомитися в даній статті від студії Rubik.
  2. Розробка сайту-візитки в Житомирі. Що потрібно для початківця і малого бізнесу в Житомирі? Безумовно, такий вид промо-сайту, який вигідно представить будь-який вид діяльності в інтернеті і створить гідний імідж. Довіра та лояльність постійних та потенційних клієнтів зростатиме з розвитком сайту-візитки від веб-студії «Rubik». Адже на ньому можна розмістити всю необхідну інформацію для презентації бренду і компанії, вказати прайси послуг, товарів, надати контакти для зв’язку та співпраці.
  3. Створення сайту компанії в Житомирі охоплює ще більше видів діяльності. Це можуть бути заводи-виробники будь-якого виду продукції, мед.установи, художні магазини, галереї та інше. Сайт компанії – це не просто візитна картка бізнесу, а ще й головний помічник ведення і просування. Тому що над його успіхом постійно працюють фахівці компанії Rubik. І, безумовно, автоматизація та зручність користування адміністративною панеллю сайту покажуть вам всі переваги створення сайтів з веб-студією Rubik!
  4. Розробка інтернет-магазину в Житомирі від Rubik Web Studio. Якщо ви власник роздрібного магазину одягу, електроніки, побутової хімії або інших товарів і у вас немає сайту – сміливо звертайтеся в студію Rubik для створення інтернет-магазину. Красиві картки товарів, зручна структура категорій товарів, банери на головній сторінці чекають свого створення від Rubik в Житомирі.
  5. Створення сервіса доставки в Житомирі. Всі міста України користуються доставкою їжі з ресторанів, кафе, піци і суші-студій. Якщо ви володієте ресторанним бізнесом, то час замислитися про створення сервісу доставки в Житомирі для нього. Кожен день всі хочуть смачно снідати обідати і вечеряти. Але не багато хто готовий витрачати час на підготовку. І сервіс доставки їжі дуже допомагає у вирішенні цього питання і для свят, і для вечірок.

Що потрібно для створення сайту в Житомирі?

Звичайно ж досвід фахівців від студії Rubik! Дизайн на будь-який смак: строгий, м’який, яскравий і унікальний. Ми для замовників створюємо візуал з нуля. Тобто розробляємо макети, застосовуємо колірні рішення. А також індивідуальне оформлення користувальницького інтерфейсу. Звичайно ж з урахуванням сучасних тенденцій і технологій. Інтеграція з безліччю сервісів, які значно спростять роботу з сайтом наших замовників і їх клієнтів. Перераховувати переваги роботи зі студією Rubik можна довго, але ми вважаємо за краще показувати це на ділі. І ви також переконаєтеся в професіоналізмі розробників і дизайнерів студії Rubik, коли звернетеся до нас, щоб замовити сайт в Житомирі.

Хочете бути попереду конкурентів? Почніть зараз!