мова
НЕ будемо втомлювати
Вас. МИ робимо все!
Все, що пов'язано з web-технологіями,
сайтами і тим, що їх оточує!
Наші послуги
Портфоліо
Роботи, якими ми пишаємося
Vista
Мережа будівельно-господарських маркетів
Інтернет магазин
Vista
Медсоюз
Приватний медичний центр
Сайт компанії
Медсоюз
Kilogramm
Ресторан японської кухні
Сервіс доставки
Kilogramm
Сирний сомельє
Інтернет магазин сирів та алкоголю
Інтернет магазин
Сирний сомельє
Оптика 1.0
Мережа центрів зору
Інтернет магазин
Оптика 1.0
San-Remo
Ресторан в місті Суми
Сайт візитка
San-Remo
InterCOM
Автошкола InterCOM
Сайт візитка
InterCOM
Еліт Експрес
Транспортний перевізник
Сайт компанії
Еліт Експрес

Розробка сайтів в Чернігові

Якщо ви ще сумніваєтеся в тому, наскільки важливо розробити сайт для власного бізнесу, то ця інформація для вас.

Сайти стали розроблятися відносно не так давно. Прогрес не стоїть на місці. Він пов’язав всі сфери життя з Інтернетом. Ми завдяки створенню сайтів стали не тільки використовувати Інтернет в якості дозвілля, але і для інших цілей. Зараз нам доступно навчання, різні майстер-класи та курси, марафони в онлайн режимі. Процес придбання товарів помітно автоматизувався для нас. Тепер ми робимо замовлення в Інтернеті і отримуємо доставки. Чи можливо це без сайтів? Так. Але такий образ ведення відносин і справ в бізнесі залишився в минулому столітті. Зараз ми маємо те, до чого попередні покоління розробників так прагнули, а нинішні продовжують свою справу. Веб-студія Rubik також вносить свою частинку в розвиток цієї сфери.

Ми займаємося розробкою сайтів різної тематики і надаємо послуги з просування сайтів. Якщо у наших замовників з’являються питання в ході розробки сайту, то ми обов’язково підтримуємо зв’язок і готові дати чіткі відповіді. Ми завжди надаємо свою допомогу навіть після завершення розробки сайту в Чернігові.

Що має на увазі під собою розробка сайтів в Чернігові?

Це перш за все конструктивна бесіда розробників і замовників. Є певні правила і критерії, яких ми дотримуємося у своїй роботі. Наприклад, дизайни сайтів в нашій студії створюються з нуля. Якщо ви дійсно хочете виділятися на тлі конкурентів в своєму місті, то розробники в Чернігові від студії Rubik зможуть це зробити і приємно вас порадують результатами створення сайту в Чернігові.

Ми працюємо:

 1. Злагоджено. Будь-які питання вирішуються вкрай швидко і етапи розробки завжди плавно змінюють один одного без уповільнень.
 2. Глибоко аналізуємо. Це стосується сфери бізнесу замовника, його конкурентів і цільової аудиторії.
 3. Створюємо оптимальний дизайн. Для унікального сайту це вкрай важливо. Відвідувачу сайту має бути приємно перебувати на сайті нашого замовника.
 4. Пропонуємо зручний функціонал. Кожен інтерактивний пункт на сайті повинен бути корисним і працювати чітко по меті його розробки.
 5. Оптимізуємо швидкість роботи сайту. Наші маленькі хитрощі, які зроблять сайт замовника швидким при завантаженні його сторінок.
 6. Пропозиції щодо просування сайту. Ми знаємо що Вам точно необхідно, щоб сайт став не тільки швидким, але і популярним.
 7. Налаштовуємо рекламу. Без неї нікуди і вона також є важливим атрибутом просування сайтів.

Які види сайтів можна розробити в Чернігові?

Ми розробляємо сайти різних видів і тематик. Якщо у вас з’явилася необхідність розробки сайтів або ви тільки про це задумалися, то познайомтеся з їх видами. Так, їх не так мало, як здавалося на перший погляд. Можливо, не кожен звертав на це увагу. Зате підвидів значно більше.

Landing pages

Маленький сайт, що складається всього з однієї сторінки. Його дизайн і манера спілкування з користувачем дуже яскраві і не терплять довгих роздумів. Якщо вам потрібно продати певну позицію товару або послуги, то лендінг успішно впорається із завданням. Розробка лендінгу в Чернігові дуже актуальна навіть у сфері навчання! Всілякі майстер-класи, записи на навчальні курси або марафони можна відмінно продати за допомогою лендінга. Функціонал і можливості такого сайту не такі вже й великі, при тому дуже дієві.

Сайт-візитка в Чернігові

Якщо ви власник компанії, організації або підприємства, то вам однозначно варто створити сайт-візитку. Довіра і лояльність клієнтів буде рости разом з кількістю сторінок вашого сайту. Вам належить познайомити аудиторію Інтернету зі своїм видом діяльності, описати специфіку і розповісти про співробітників. Обов’язково виділіть місце в структурі сайту для послуг або продуктів. Детальний їх опис дозволить ближче познайомитися з вами. У тому випадку, якщо з вами буде потрібно зв’язок – потрібно буде створити окрему сторінку контактів.

Сайт компанії

Великі підприємства, які на початку своєї сфери бізнесу існують багато років, мають корпоративні сайти. Цей вид сайту відрізняється від попереднього великою кількістю сторінок та інформації, розміщеної на них. У нашому портфоліо достатньо прикладів сайтів компаній, які замовили розробку сайту у веб-студії Rubik. Такий вид сайту має додатково новинний розділ, який регулярно поповнюється свіжою інформацією про нововведення в даній сфері.

Інтернет-магазин в Чернігові

Інтернет-магазин, швидше за все, один з найпопулярніших інтернет-ресурсів. Всі дуже звикли замовляти продукти і товари онлайн. Це швидко, зручно, а часто буває ще й вигідніше, ніж здійснювати покупки оффлайн.

Фахівці веб-студії Rubik мають великий досвід в розробці інтернет магазинів:

 • дитячих товарів;
 • електротехніки та техніки для дому;
 • дизайнерського одягу;
 • для бази металопрокату;
 • комп’ютерної техніки;
 • будівельний матеріал.

Так що будьте впевнені, що нам під силу будь-яка тематика для створення сайтів.

Сервіси доставки

Що можна сказати про сервіси доставки, коли вони так популярні і кожен хоч раз користувався цим сервісом? Це те, що сфера їх використання тільки розширюється. Зробити сайт в Чернігові по доставці цілком реально.

Зараз веб-студія Rubik може створити такі сервіси доставки:

 • піца;
 • суші;
 • страв з ресторану або кафе;
 • товарів з магазину, маркета;
 • квітів і подарунків.

Якщо ваш бізнес знаходиться саме в сфері продажів і обслуговування подібного роду, а у вас ще немає свого сервісу доставки, то ми раді будемо стати вашими розробниками.

Всі додаткові моменти, які залежать від веб-розробників, ми обов’язково втілюємо в реальність. Знайомтеся детальніше з можливостями команди веб-студії Rubik в головному меню сайту і телефонуйте для отримання консультації в розробці сайтів в Чернігові!

Хочете бути попереду конкурентів? Почніть зараз!