мова
НЕ будемо втомлювати
Вас. МИ робимо все!
Все, що пов'язано з web-технологіями,
сайтами і тим, що їх оточує!
Наші послуги
Портфоліо
Роботи, якими ми пишаємося
Vista
Мережа будівельно-господарських маркетів
Інтернет магазин
Vista
Медсоюз
Приватний медичний центр
Сайт компанії
Медсоюз
Kilogramm
Ресторан японської кухні
Сервіс доставки
Kilogramm
Сирний сомельє
Інтернет магазин сирів та алкоголю
Інтернет магазин
Сирний сомельє
Оптика 1.0
Мережа центрів зору
Інтернет магазин
Оптика 1.0
San-Remo
Ресторан в місті Суми
Сайт візитка
San-Remo
InterCOM
Автошкола InterCOM
Сайт візитка
InterCOM
Еліт Експрес
Транспортний перевізник
Сайт компанії
Еліт Експрес

Розробка сайтів в Кропивницькому

В еру технологій створення сайтів стало дуже затребуваною справою. В першу чергу тому, що кількість користувачів в мережі Інтернет дуже велика і зростає з кожним днем. Перший сайт був створений в 1991 році і виглядав досить примітивно. На ньому розміщені тільки посилання, а про дизайн і додатковий функціонал і зовсім мови не йде. І за такий короткий проміжок часу сфера IT зробила не крок, а цілий стрибок у довжину. Тепер у веб-ресурсів є великий функціонал і можливості втілити велику кількість ідей за допомогою програмування і веб-дизайну. Це робота кваліфікованих фахівців студії “Rubik”.

Що таке сайт? Сайт – це одна або кілька пов’язаних між собою веб-сторінок. Для різних цілей є можливість створити відповідний сайт. Так і з’явилися різновиди сайтів, завдяки яким ми зараз в Інтернеті робимо покупки, виробляємо різного роду дії, вчимося і розважаємося. Ці моменти розглянемо нижче.

Види сайтів

 1. Лендінг – односторінковий сайт, що продає, з “агресивним” маркетингом. Зазвичай після відвідування такої сторінки Користувачем виконується цільова дія:
 • Купівля товару або послуги;
 • Підписка на емейл-розсилку;
 • Поширення інформації (інформаційний лендінг), за допомогою прохання зробити репост певної інформації, отримавши якусь перевагу.

Такі сайти, як лендінги, добре працюють і самостійно, і в якості доповнення до основного сайту. Вони допоможуть в анонсуванні акції, а також її проведенні. Такий лендінг в Кропивницькому можна пов’язати з банером на головній сторінці. Тоді продажі рекламованого товару просто гарантовані!

 1. Сайт візитка говорить сам за себе. Це спосіб представити свій вид діяльності в інтернеті. Як правило, такі сайти роблять для невеликої компанії або початківця бізнесу. Такий вид веб-ресурсу дуже зручний тим, що має невелику кількість сторінок. На них можна розмістити всю необхідну інформацію для презентації компанії. Розвиваючи свій бізнес, ви розвиваєте створений сайт-візитку в Кропивницькому, і ресурс стає з часом повноцінним сайтом компанії.
 2. Сайт компанії в Кропивницькому вміщує в себе не просто перелік послуг і прайси. У цього веб-ресурсу чітка, об’ємна і зручна структура. Бажано для корпоративного сайту вести блог з новинами в компанії і сфері діяльності, а також створити сайт на декількох мовах. Тому як такий сайт створює повноцінну презентацію бізнесу в інтернеті. У Кропивницькому створюють корпоративний сайт:
 • великі підприємства;
 • великі компанії;
 • заводи-виробники;
 • державна установа;
 • медичні установи та інші.
 1. Інтернет-магазин це веб-ресурс, який дозволяє виробляти продажі в інтернеті. Тут у користувача, завдяки широкому функціоналу сайту, є можливість вибрати способи оплати і доставки. Є кошик з товарами, можна сформувати замовлення-онлайн, відразу його оплатити і доставити зручним чином.

Хто замовляє створення інтернет-магазинів в Кропивницькому?

Для створення подібного веб-ресурсу до розробників звертаються:

 • оптові бази;
 • маркети та гіпермаркети;
 • магазин;
 • виробник;
 • майстерня.
 1. Сервіси доставки в Кропивницькому вкрай популярні і спектр застосування таких інтернет-сервісів дуже широкий:
 • доставка їжі з ресторанів, кафе, закладів швидкого харчування;
 • доставка товарів, продуктів харчування з магазинів і маркетів;
 • доставка квітів і подарунків.

Серед реалізованих веб-проектів сервісів доставки від веб-студії “Rubik” вже є подібні: сервіс доставки суші «Receptor», сервіс доставки і ресторан японської кухні «Kilogramm Sushi Project» та інші.

Трохи про дизайн сайтів в Кропивницькому

Ми в веб-студії “Rubik” розробляємо адаптивний дизайн, який оптимізований за рахунок користувальницького інтерфейсу і досвіду користувача. Враховуємо також побажання по дизайну і кольоровій палітрі сайту з замовником. Якщо вас цікавить сучасний дизайн і відповідність тенденціям, то можете бути впевнені, що дизайнери в компанії «Rubik» розроблять унікальний і актуальний візуал для сайтів в Кропивницькому.

Для розробки сайтів в Кропивницькому студія “Rubik” детально вивчає вид діяльності замовника, щоб запропонувати унікальний оптимальний веб-дизайн для сайту. Ми обов’язково обговорюємо і затверджуємо функціонал, який буде присутній на веб-ресурсі. Ретельно опрацьовуємо макет і структуру сайту для того, щоб користувачі могли комфортно взаємодіяти з інтернет-ресурсом.

Хто займається наповненням сайтів в Кропивницькому?

У студії «Rubik» також працюють досвідчені фахівці з написання унікальних «чіпляючих» текстів і статей. Копірайтинг дуже важлива частина просування будь-якого сайту. Правильно написана стаття, до того ж ще й SEO-оптимізована, добре вплине на позицію вашого сайту в рейтингу пошукових систем.

Якщо вам необхідно наповнення сайтів текстами і зображеннями – звертайтеся також до нас в студію. Наші контент-менеджери підберуть оптимальні матеріали для будь-якого сайту, а також їх розмістять.

Замовляйте розробку сайтів в Кропивницькому від веб-студії Rubik

У процесі співпраці з нашою компанією ви отримуєте:

 1. Лояльність з боку розробників сайту;
 2. Індивідуальний підхід і приємне спілкування в ході роботи над сайтом;
 3. Унікальний веб-ресурс з якісним функціоналом;
 4. Навчання по користуванню панеллю адміністратора сайту;
 5. Витриманість термінів у розробці сайту в Кропивницькому;
 6. Технічна підтримка сайту після розміщення в Інтернеті.

Телефонуйте і ставте питання, що стосуються створення вигідного сайту в інтернеті, що продає!

Хочете бути попереду конкурентів? Почніть зараз!