мова
НЕ будемо втомлювати
Вас. МИ робимо все!
Все, що пов'язано з web-технологіями,
сайтами і тим, що їх оточує!
Наші послуги
Портфоліо
Роботи, якими ми пишаємося
Vista
Мережа будівельно-господарських маркетів
Інтернет магазин
Vista
Медсоюз
Приватний медичний центр
Сайт компанії
Медсоюз
Kilogramm
Ресторан японської кухні
Сервіс доставки
Kilogramm
Сирний сомельє
Інтернет магазин сирів та алкоголю
Інтернет магазин
Сирний сомельє
Оптика 1.0
Мережа центрів зору
Інтернет магазин
Оптика 1.0
San-Remo
Ресторан в місті Суми
Сайт візитка
San-Remo
InterCOM
Автошкола InterCOM
Сайт візитка
InterCOM
Еліт Експрес
Транспортний перевізник
Сайт компанії
Еліт Експрес

Створення сайту в Полтаві

Для будь-якого бізнесу, сайт – це інструмент просування в Інтернеті і візитна картка. Певна кількість сторінок вміщує в себе інформацію про Вид діяльності. Веб-сторінка може існувати сама по собі і бути сайтом, який просуває і продає певний продукт. Також на цю тему йдеться про звичні багатосторінкових сайтах. Статті, прайси, послуги, товари, фото та інше – атрибути сайтів, які знаходяться на веб-сторінках.

Не варто нехтувати створенням сайту в Полтаві навіть невеликим магазинам. Перевага розробки сайту очевидно-зростання продажів і розвиток можливостей торгівлі. З кожним днем вікова категорія користувачів інтернету зростає. А це означає, що ще більше користувачів явно оцінили корисність веб-ресурсів у своєму житті. Навіщо себе втомлювати довгими пошуками необхідного, коли є інтернет-магазини, сайти для навчання, онлайн-каталоги і сайти потрібних користувачам компаній?

Також зростає і кількість тих, хто звернувся до веб-студії Rubik і вже створив унікальний сайт для свого бізнесу! Ось які переваги ви використовуєте, коли замовите розробку сайту в нашій веб-студії в Полтаві:

 • Розширите аудиторію клієнтів і отримаєте додаткові можливості продажів;
 • Просувати свій бізнес стане ще легше: контекстна реклама, оптимізація сайту, СЕО-копірайтинг для сайтів;
 • Залучення нових партнерів та інвестицій для свого бізнесу;
 • Можливість вивести свій бізнес на новий рівень і бути затребуваним в будь-якій точці України;
 • Розробка сайту в Полтаві як презентація і спосіб виділитися на тлі конкурентів. Високий рівень лояльності потенційних клієнтів, співробітників і партнерів.

Короткий перелік видів сайтів в Полтаві

Для того щоб створити веб-ресурс бізнесу і він зміг вдало розвинутися варто вибрати вид сайту. Враховуючи досвід користувачів, функціонал і користувальницький інтерфейс, сайти розділилися наступним чином:

Landing pages

Поодинокі сторінки для продажу однієї позиції. Агресивний маркетинг, націлений на вчинення певної дії. Користувач на такій сторінці бачить зворотний відлік часу до кінця акції або миготливі віконця для заповнення контактів. Мета такого сайту-це продаж товару або підписка на розсилку.

Сайт-візитка в Полтаві

Успішний сайт-візитка розповідає про компанію, її співробітників, послуги і товари. У користувача при відвідуванні такого сайту створюється перше враження про ваш бізнес. І вкрай важливо, щоб воно було позитивним! Тому створюйте сайт в Полтаві, всіляко розвивайте його за допомогою інформативних блоків, банерів і вигідних пропозицій.

Сайти компаній

Місткий сайт, з потенціалом на розширення у вигляді збільшення кількості сторінок. Будь-якого розміру підприємства, заводи, виробники, медичні установи, школи та інші види діяльності повинні мати свій веб-ресурс. Веб-студія Rubik вже знайшла великий досвід в розробці сайтів такого роду. Ми знаємо як правильно створити дизайн подібного веб-ресурсу в Полтаві, а також оптимізуємо і налаштуємо рекламу для нього!

Інтернет-магазин в Полтаві

Якщо ваш бізнес заснований на продажах продовольчих і непродовольчих товарів, то вам – в веб-студію Rubik! До нас звернулися за допомогою:

 • магазин електротехніки та побутових приладів Tirex;
 • магазин дитячих товарів Zabiyaka;
 • база металопрокату Gera;
 • мережа будівельно-господарських магазинів Віста;
 • магазин автомобільних запчастин Avtonomia;

та інші компанії.

Сервіси доставки

Складно уявити сучасний відпочинок або свято без піци або суші. Кур’єри привозять святкові букети за будь-якою адресою. І все це заслуга сервісів доставок! Сайт служби доставки в Полтаві відрізняється особливою простотою користування і унікальним дизайном. Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, привабливі картки страв, швидка доставка і доступний зв’язок онлайн – основні складові красивого і успішного сервісу доставки.

Чому розробку сайтів у Полтаві довіряють веб-студії Rubik?

Той потенціал, який мають розробники нашої студії, ми показуємо на ділі. Ми обговорюємо будь-які нюанси створення сайту, розповідаємо про сучасні тенденції і грамотно вибудовуємо тактику просування разом із замовником. Серед наших переваг:

 1. Широкий спектр послуг: створення сайтів, веб-дизайн, наповнення і просування сайтів.
 2. Інтеграція сайтів з іншими системами (онлайн оплата, Нова Пошта та ін.)
 3. Адаптуємо сайти під різні пристрої.
 4. Високий рівень лояльності від Rubik. Навчаємо роботі з веб-ресурсом і враховуємо індивідуальні побажання замовників в розробці сайтів.
 5. Створюємо сайти з душею. Пишаємося кожним проектом, який розроблений фахівцями Rubik і впевнені в його якості!

Як створити успішний імідж для бізнесу в мережі? Замовити розробку сайту в Полтаві від компанії Rubik!

Вести сучасний бізнес тільки за допомогою соц.мереж недостатньо. І вищенаведені приклади тому доказ. Зручний сайт для будь-якого виду діяльності це не тільки інструмент просування і розширення кордонів бізнесу. Створення сайту дозволяє автоматизувати будь-яку діяльність. Зручна панель адміністратора, з якою можна відстежувати те, що відбувається на сайті в будь-якому зручному для вас місці. Програмісти в Полтаві від студії Rubik забезпечують зв’язок з різними базами даних. Так що тепер і паперової роботи значно менше, і вручну не так часто доведеться вводити інформацію. Головне ставити правильні завдання для функціоналу сайту. У студії Rubik вас чекає унікальне співвідношення ціни і якості для розширення можливостей вашого бізнесу!

Хочете бути попереду конкурентів? Почніть зараз!