мова
НЕ будемо втомлювати
Вас. МИ робимо все!
Все, що пов'язано з web-технологіями,
сайтами і тим, що їх оточує!
Наші послуги
Портфоліо
Роботи, якими ми пишаємося
Інтернет магазин
Vista
Мережа будівельно-господарських маркетів
Сайт компанії
Медсоюз
Приватний медичний центр
Сервіс доставки
Kilogramm
Sushi Project - ресторан японської кухні, сервіс доставки
Інтернет магазин
Оптика 1.0
Мережа центрів зору
Сайт компанії
Eledia
Приватний медичний центр
Сайт візитка
San-Remo
Ресторан в місті Суми
Сайт компанії
Горобина
Виробник лікеро-горілчаної продукції
Інтернет магазин
SumCom
Інтернет магазин комп'ютерної техніки

Розробка сайтів у Вінниці

Сайт – це сукупність інформації про ваш бізнес, яка розміщена на декількох сторінках. Ці сторінки мають унікальний розроблений дизайн і ретельно продуману тематику. Розробка сайту передбачає UX / UI-дизайн, Програмування, наповнення і просування в Інтернеті та пошукових системах. Крутий сайт для бізнесу у Вінниці розповідає про рід діяльності та послуги компанії, що надаються. Його зручний інтерфейс «затягує» і привертає увагу користувачів.

Компанія Rubik вже протягом декількох років створює:

 • інтернет-магазини дитячих товарів, електроніки, будівельно-господарських маркетів;
 • сайти для юридичних компаній, сайти для будівельних компаній і туристичних агентств;
 • сайти для медичних та діагностичних центрів;
 • сайти для виробників одягу, продовольчої продукції та виробників залізобетонних виробів;
 • веб-ресурси для служб доставок їжі та ресторанів.

Веб-студія Rubik готова з радістю зробити сайт у Вінниці. Сайти для будь-якої галузі бізнесу і продажів робляться в заздалегідь обумовлені терміни. Комплексний підхід і взаємодія із замовником дозволяє зробити ресурс, з яким можна легко взаємодіяти як користувачеві, так і власнику. Розробка сайту у Вінниці – це злагоджена робота програмістів, дизайнерів, верстальників і контент-менеджерів. Підсумковий результат вас приємно здивує!

Студія Rubik враховує в своїй роботі побажання замовника і оптимальний користувальницький досвід. А тепер поговоримо про створення сайтів у Вінниці.

Види сайтів для бізнесу в Вінниці

Все ще міркуєте, а чи потрібен вам сайт? Вважаєте, що можна легко просуватися через одні лише соціальні мережі і сарафанне радіо? Статистика доводить зворотнє. Багато людей шукають товари і послуги через Гугл. Тому, якщо ви входите в одну з перерахованих категорій, вам точно потрібно зробити сайт у Вінниці:

 • ви майстер або власник майстерні, яка надає послуги або певний вид продуктів. Сайт для майстерні у Вінниці потрібен тим, хто займається рукоділлям, ремонтними роботами, столярною справою і т. п.;
 • ви приватна особа або компанія. Сюди ми віднесемо лікарську справу, юриспруденцію, фермерські підприємства або будь-який інший вид діяльності, якій потрібен корпоративний сайт або сайт візитка у Вінниці;
 • ваш бізнес – це сервіс доставки їжі, квітів, ресторан, кафе, маркет або будь-який інший магазин продовольчих і непродовольчих товарів.

Залежно від ваших побажань, ми пропонуємо зробити один з таких видів сайтів:

Landing Page (Лендінг Пейдж) у Вінниці

Це сайт, в основі якого лежить інформаційна сторінка, що спонукає до придбання, яка може бути створена сама по собі або доповнювати будь-який інший сайт. Такий сайт добре працює на збільшення продажів і впізнаваність бренду. Головна перевага – унікальний і яскравий дизайн, тексти і зображення, які спонукають виконати цільову дію. Тобто купити щось, підписатися на розсилку, замовити товар.

 

Сайт Візитка

 

Сайт-візитка у Вінниці – це свого роду паспорт бізнесу в Інтернеті. Його можна робити як для бізнеса-початківця, так і для вже існуючого бізнесу. Головне – заповнити інформацію про компанію, про її послуги, контактні дані та додаткові необхідні замовнику атрибути. А далі фахівці Rubik якісно перетворять все в успішний сайт-візитку. Ще добре, якщо сайт відразу адаптувати для міст України. У подальшому розвитку сайту це буде мати великий плюс!

 

Сайт компанії у Вінниці

 

Сайт для компанії дуже схожий на сайт-візитку, тільки розмірами він буде значно більше. Тут добре розміститься повний спектр послуг і каталог певних товарів. На сайті гарним доповненням стане блог з новинами про компанію, її сферу діяльності.

 

Інтернет-магазин

 

Великий відсоток покупок припадає на замовлення в інтернет-магазинах. Створити інтернет-магазин у Вінниці можна як для оптових продажів, так і для роздрібної торгівлі. Покупки в інтернеті економлять час на вибір товарів і доставку. Тому, фахівці Rubik інтегрують способи оплати на сайті і Вибір доставки. Ми пишаємося результатами своєї роботи, ознайомтеся і ви з ними в нашому портфоліо. У правому верхньому куті є зручний фільтр для вибору виду сайтів.

 

Сервіс доставки

 

Тепер не потрібно ламати голову над тим, як створити сервіс доставки у Вінниці. Веб-студія Rubik знає, як це робити і легко справляється з цим. Розробити сайт доставки їжі з ресторану або кафе, створити сайт доставки піци або суші тепер не складе вам проблем. Розвивайте ваш бізнес і покращуйте подібними сервісами. Фахівці нашої студії обговорюють із замовником актуальні тренди в дизайні подібних ресурсів, підбирають колірні рішення і розглядають технічні складові для коректної роботи і зручності сайту доставки.

 

Як відбувається розробка сайтів у Вінниці?

Для створення сайтів ми використовуємо WordPress і OpenCart. Чому саме вони? На це є кілька причин:

 1. WordPress дуже простий у користуванні. Панель адміністратора інтуїтивно зрозуміла з першого погляду і дуже популярна серед розробників.
 2. OpenCart ідеально підходить для управління інтернет-магазином.
 3. Величезний вибір плагінів і хороший функціонал для оптимізації сайтів.
 4. Можливість робити і переглядати звіти з продажу та інших дій користувачам на сайті. Зручне управління відгуками на сайті і їх модерація.
 5. Наявність безлічі опцій і налаштувань для просування товарів, створення акцій і введення знижок.

Додайте до цього унікальний розроблений UX/UI-дизайн і адаптивну верстку від фахівців студії Rubik!

Створення сайту у Вінниці важливо для іміджу будь-якого бізнесу і його зростання. Швидкий доступ до інформації про вашу діяльність і впізнаваність бренду тепер відіграють важливу роль. Адже, як сказав Білл Гейтс: «Якщо Вашого бізнесу немає в Інтернеті, значить, вас немає в бізнесі». Тож, поспішайте створити гарне враження про ваш бізнес разом з нами.

Тепер розробка сайтів у Вінниці стане набагато легшою, тому що у вас є ми – веб-студія Rubik! Ми залишаємося на зв’язку з сайтом і готові допомогти в його подальшому розвитку після створення і розміщення в Інтернеті. Веб-студія Rubik надає також коротку консультацію в користуванні адміністративної панелі та послуги з просування сайтів у Вінниці.

Хочете бути попереду конкурентів? Почніть зараз!

  Відгуки

  5,0 34 reviews

  • Avatar Анастасия Забродина ★★★★★ місяць тому
   Залишилися дуже задоволені проделоной роботою даної компанії. Професіоналізм і правильний підхід до роботи на вищому рівні. Хлопці прілушіваются до побажань … Відкрити клієнта, дають цінні поради і влажівать душу в свої роботи. Рекомендуємо до сотруднічеству😉😊😊😊👍
  • Avatar Яна Сидорук ★★★★★ 6 місяців тому
   Замовляли у хлопців розробку сайту. Результатом залишилися задоволені! Все було зроблено вчасно, дизайн сайту дуже стильний, 100% потрапляння за колірною … Відкрити гамою і структурі. Колектив чуйний і комунікабельний! Продовжуємо співпрацювати! Вибравши цю команду не пошкодуєте!
  • Avatar Анна Грушко ★★★★★ 6 місяців тому
   Для сімейного бізнесу замовляли сайт в Rubik спочатку 2020 року.
   Відразу скажу, що зараз є величезна кількість пропозицій на ринку, є можливість знайти
   … Відкрити більш бюджетні варіанти, але в такому випадку не варто розраховувати на високі результати.
   Звернувшись в Rubik, нас дуже підкупило чуйне увагу до бізнесу, який ми хочемо просувати в інтернеті:
   - нам запропонували кілька варіантів, як можна розробити сайт інтернет-магазину, - дали інформацію про те, як зробити дизайн сайту запам'ятовується,
   - розповіли, які способи просування є, і через скільки чекати результати.
   Мені сподобалася компетентна робота фахівців: завжди аргументовано відповідають на питання, дотримуються адекватних термінів, нормально реагують на редагування.
   Ми замовляли розробку сайту інтернет-магазину, текстове наповнення сайту, Seo-просування.
   Через 3 місяці ми вже змогли оцінити реальний результат.
   Зараз, через рік успішного функціонування і комплексного просування, наш бізнес виріс в злагоджену працюючу систему і успішно продовжує розвиватися далі!
   Щиро вдячні студії Rubik, і радимо команду професіоналів всім, хто хоче перевести свій бізнес в інтернет або створити в інтернеті з нуля справа своєї мрії.