мова
НЕ будемо втомлювати
Вас. МИ робимо все!
Все, що пов'язано з web-технологіями,
сайтами і тим, що їх оточує!
Наші послуги
Портфоліо
Роботи, якими ми пишаємося
Vista
Мережа будівельно-господарських маркетів
Інтернет магазин
Vista
Медсоюз
Приватний медичний центр
Сайт компанії
Медсоюз
Kilogramm
Ресторан японської кухні
Сервіс доставки
Kilogramm
Сирний сомельє
Інтернет магазин сирів та алкоголю
Інтернет магазин
Сирний сомельє
Оптика 1.0
Мережа центрів зору
Інтернет магазин
Оптика 1.0
San-Remo
Ресторан в місті Суми
Сайт візитка
San-Remo
InterCOM
Автошкола InterCOM
Сайт візитка
InterCOM
Еліт Експрес
Транспортний перевізник
Сайт компанії
Еліт Експрес

Розробка сайтів у Вінниці

Сайт – це сукупність інформації про ваш бізнес, яка розміщена на декількох сторінках. Ці сторінки мають унікальний розроблений дизайн і ретельно продуману тематику. Розробка сайту передбачає UX / UI-дизайн, Програмування, наповнення і просування в Інтернеті та пошукових системах. Крутий сайт для бізнесу у Вінниці розповідає про рід діяльності та послуги компанії, що надаються. Його зручний інтерфейс «затягує» і привертає увагу користувачів.

Компанія Rubik вже протягом декількох років створює:

 • інтернет-магазини дитячих товарів, електроніки, будівельно-господарських маркетів;
 • сайти для юридичних компаній, сайти для будівельних компаній і туристичних агентств;
 • сайти для медичних та діагностичних центрів;
 • сайти для виробників одягу, продовольчої продукції та виробників залізобетонних виробів;
 • веб-ресурси для служб доставок їжі та ресторанів.

Веб-студія Rubik готова з радістю зробити сайт у Вінниці. Сайти для будь-якої галузі бізнесу і продажів робляться в заздалегідь обумовлені терміни. Комплексний підхід і взаємодія із замовником дозволяє зробити ресурс, з яким можна легко взаємодіяти як користувачеві, так і власнику. Розробка сайту у Вінниці – це злагоджена робота програмістів, дизайнерів, верстальників і контент-менеджерів. Підсумковий результат вас приємно здивує!

Студія Rubik враховує в своїй роботі побажання замовника і оптимальний користувальницький досвід. А тепер поговоримо про створення сайтів у Вінниці.

Види сайтів для бізнесу в Вінниці

Все ще міркуєте, а чи потрібен вам сайт? Вважаєте, що можна легко просуватися через одні лише соціальні мережі і сарафанне радіо? Статистика доводить зворотнє. Багато людей шукають товари і послуги через Гугл. Тому, якщо ви входите в одну з перерахованих категорій, вам точно потрібно зробити сайт у Вінниці:

 • ви майстер або власник майстерні, яка надає послуги або певний вид продуктів. Сайт для майстерні у Вінниці потрібен тим, хто займається рукоділлям, ремонтними роботами, столярною справою і т. п.;
 • ви приватна особа або компанія. Сюди ми віднесемо лікарську справу, юриспруденцію, фермерські підприємства або будь-який інший вид діяльності, якій потрібен корпоративний сайт або сайт візитка у Вінниці;
 • ваш бізнес – це сервіс доставки їжі, квітів, ресторан, кафе, маркет або будь-який інший магазин продовольчих і непродовольчих товарів.

Залежно від ваших побажань, ми пропонуємо зробити один з таких видів сайтів:

Landing Page (Лендінг Пейдж) у Вінниці

Це сайт, в основі якого лежить інформаційна сторінка, що спонукає до придбання, яка може бути створена сама по собі або доповнювати будь-який інший сайт. Такий сайт добре працює на збільшення продажів і впізнаваність бренду. Головна перевага – унікальний і яскравий дизайн, тексти і зображення, які спонукають виконати цільову дію. Тобто купити щось, підписатися на розсилку, замовити товар.

 

Сайт Візитка

 

Сайт-візитка у Вінниці – це свого роду паспорт бізнесу в Інтернеті. Його можна робити як для бізнеса-початківця, так і для вже існуючого бізнесу. Головне – заповнити інформацію про компанію, про її послуги, контактні дані та додаткові необхідні замовнику атрибути. А далі фахівці Rubik якісно перетворять все в успішний сайт-візитку. Ще добре, якщо сайт відразу адаптувати для міст України. У подальшому розвитку сайту це буде мати великий плюс!

 

Сайт компанії у Вінниці

 

Сайт для компанії дуже схожий на сайт-візитку, тільки розмірами він буде значно більше. Тут добре розміститься повний спектр послуг і каталог певних товарів. На сайті гарним доповненням стане блог з новинами про компанію, її сферу діяльності.

 

Інтернет-магазин

 

Великий відсоток покупок припадає на замовлення в інтернет-магазинах. Створити інтернет-магазин у Вінниці можна як для оптових продажів, так і для роздрібної торгівлі. Покупки в інтернеті економлять час на вибір товарів і доставку. Тому, фахівці Rubik інтегрують способи оплати на сайті і Вибір доставки. Ми пишаємося результатами своєї роботи, ознайомтеся і ви з ними в нашому портфоліо. У правому верхньому куті є зручний фільтр для вибору виду сайтів.

 

Сервіс доставки

 

Тепер не потрібно ламати голову над тим, як створити сервіс доставки у Вінниці. Веб-студія Rubik знає, як це робити і легко справляється з цим. Розробити сайт доставки їжі з ресторану або кафе, створити сайт доставки піци або суші тепер не складе вам проблем. Розвивайте ваш бізнес і покращуйте подібними сервісами. Фахівці нашої студії обговорюють із замовником актуальні тренди в дизайні подібних ресурсів, підбирають колірні рішення і розглядають технічні складові для коректної роботи і зручності сайту доставки.

 

Як відбувається розробка сайтів у Вінниці?

Для створення сайтів ми використовуємо WordPress і OpenCart. Чому саме вони? На це є кілька причин:

 1. WordPress дуже простий у користуванні. Панель адміністратора інтуїтивно зрозуміла з першого погляду і дуже популярна серед розробників.
 2. OpenCart ідеально підходить для управління інтернет-магазином.
 3. Величезний вибір плагінів і хороший функціонал для оптимізації сайтів.
 4. Можливість робити і переглядати звіти з продажу та інших дій користувачам на сайті. Зручне управління відгуками на сайті і їх модерація.
 5. Наявність безлічі опцій і налаштувань для просування товарів, створення акцій і введення знижок.

Додайте до цього унікальний розроблений UX/UI-дизайн і адаптивну верстку від фахівців студії Rubik!

Створення сайту у Вінниці важливо для іміджу будь-якого бізнесу і його зростання. Швидкий доступ до інформації про вашу діяльність і впізнаваність бренду тепер відіграють важливу роль. Адже, як сказав Білл Гейтс: «Якщо Вашого бізнесу немає в Інтернеті, значить, вас немає в бізнесі». Тож, поспішайте створити гарне враження про ваш бізнес разом з нами.

Тепер розробка сайтів у Вінниці стане набагато легшою, тому що у вас є ми – веб-студія Rubik! Ми залишаємося на зв’язку з сайтом і готові допомогти в його подальшому розвитку після створення і розміщення в Інтернеті. Веб-студія Rubik надає також коротку консультацію в користуванні адміністративної панелі та послуги з просування сайтів у Вінниці.

Хочете бути попереду конкурентів? Почніть зараз!