мова
НЕ будемо втомлювати
Вас. МИ робимо все!
Все, що пов'язано з web-технологіями,
сайтами і тим, що їх оточує!
Наші послуги
Портфоліо
Роботи, якими ми пишаємося
Інтернет магазин
Vista
Мережа будівельно-господарських маркетів
Сайт компанії
Медсоюз
Приватний медичний центр
Сервіс доставки
Kilogramm
Sushi Project - ресторан японської кухні, сервіс доставки
Інтернет магазин
Оптика 1.0
Мережа центрів зору
Сайт компанії
Eledia
Приватний медичний центр
Сайт візитка
San-Remo
Ресторан в місті Суми
Сайт компанії
Горобина
Виробник лікеро-горілчаної продукції
Інтернет магазин
SumCom
Інтернет магазин комп'ютерної техніки

Розробка сайтів у Запоріжжі

Роль інтернету в житті більшості знайшла ще більшу важливість. Тепер створювати і зберігати інформацію можна не тільки на комп’ютерах та інших пристроях, а ще і в мережі. А як щодо сфери бізнесу? Для будь-якого виду діяльності в Запоріжжі сайти це спосіб просування, розвитку бізнесу, реклами, розширення меж і можливостей.

Що таке сайт в Запоріжжі і кому він потрібен?

         Сайт веб-ресурс, візитна картка абсолютно будь-якого бізнесу. Щороку в інтернеті з’являється величезна кількість нових сайтів і впроваджуються нові можливості, ідеї.  Наприклад, в останні роки велику популярність набрали сервіси доставки їжі та інтернет-магазини в Запоріжжі. Прогрес бізнесу безпосередньо залежить від позиціонування його в мережі. Це потрібно, для оптових і роздрібних продажів, для сфери послуг, для будівництва та іншого бізнесу в Запоріжжі. Тобто, така необхідність присутня як у приватних підприємців, так і у компаній.

Великі компанії, ресторани, заводи, мед.центри замовляють розробку сайта компанії/корпоративного сайту в Запоріжжі.

Сайт-візитку Rubik робить для невеликого бізнесу (для майстерень з рукоділля, галерей, наприклад). Цей вид сайтів підійде і тим, хто планує поступове розширення.

Бізнес, який зорієнтований на продаж товарів, звертається в Rubik за створенням інтернет-магазинів.

Якщо потрібно продати певний товар або анонсувати акцію замовляйте landing page в Запоріжжі від студії Rubik.

Будь-яка служба доставки для успішного просування і створення крутого іміджу прагне розробити сервіс доставки в інтернеті.

Що потрібно знати про розробку сайтів в Запоріжжі?

         Для створення актуального і унікального веб-сервісу необхідно враховувати наступні важливі робочі моменти:

 • Повна довіра між замовником і виконавцем

У студії Rubik вкрай відповідально і креативно підходять до вашого рішення про створення сайту для бізнесу в Запоріжжі. З цього ми радимося і обговорюємо безліч деталей і гарантуємо високу якість створеного нами продукту.

 • Наявність досвіду в створенні безлічі сайтів з різною тематикою і функціоналом.

Крім того, що розробка сайтів в Запоріжжі розділяється на види, так вони ще й відрізняються за тематикою. Звернувшись за створенням сайту в студію Rubik, ваш бізнес стане виділятися в інтернеті і успішно конкурувати з іншими схожими видами діяльності.

 • Використання та впровадження оптимальних сучасних технологій

Для оптимізації роботи сайту наша команда використовує інструменти з максимальною ефективністю. Ми також маємо пропозиції для інтеграції та автоматизації сайтів, які допоможуть у просуванні та отримання лояльності клієнтів.

Важливі деталі розробки сайтів в Запоріжжі

         Крім великого і важливого пункту взаємодії сайту з іншими сервісами є дизайн, інтерфейс і зручна структура. Інтерфейс повинен бути інтуїтивно зрозумілим: зайшов на веб-ресурс і відразу, за зовнішнім виглядом, стало зрозуміло – це сайт доставки їжі. Кнопки меню, кошики, вибору міста і мови розташовуються в тих місцях, де зазвичай користувач звик їх бачити. Іконок це також стосується.

Кілька слів про структуру і дизайн сайтів в Запоріжжі

                У користувача взаємодія з вашим сайтом має відбуватися комфортно. З цього на сайті повинен бути швидкий і зрозумілий доступ до будь-якої інформації. Що це означає? Це означає, що вся надана на сайті інформація повинна бути впорядкована і подана в зручному вигляді для пошуку і сприйняття.

         Дизайн – перше, що сприймає відвідувач сайту. Красиве візуальне оформлення дає швидше зрозуміти чим цікавий цей сайт. Такий сайт хочеться не просто використовувати за цільовою потребою, а й додатково досліджувати. Так що до розробки дизайну в Запоріжжі потрібно підійти також відповідально, як до вибору функціоналу і програмування. Кожен успішний підприємець цікавиться, яким повинен бути дизайн сайту в Запоріжжі?

 • Тематичні та якісні зображення та ілюстрації на сайті 
 • Добре поєднуються шрифти, які контрастують з фоном сайту
 • Правильно підібрана колірна гамма, акцентні деталі, градієнти, блюр (розмиття) та інше.
 • Мінімалізм і достатня кількість простору між інформаційними блоками
 • Адаптація сайту до різних пристроїв

Фахівці нашої студії також допомагають визначитися зі стилістикою сайту, його текстовим наповненням та SEO-просуванням.

Що потрібно для того щоб замовити сайт в Запоріжжі?

 1. Цікавитися інформацією про створення сайтів і все, що з ними відбувається. Так буде легше зрозуміти деякі процеси, механіку роботи сайту і спілкування з розробниками буде більш ємним і швидким.
 2. Звертатися в студію Rubik, де досвід і креатив фахівців допоможе в створенні потужного інструменту для продажів – сайту!

Важливо прийняти правильне рішення і вийти на новий рівень в сучасному житті. Ризикніть дати шанс своєму бізнесу на успішне просування за допомогою Rubik!

Хочете бути попереду конкурентів? Почніть зараз!

  Відгуки

  5,0 34 reviews

  • Avatar Анастасия Забродина ★★★★★ місяць тому
   Залишилися дуже задоволені проделоной роботою даної компанії. Професіоналізм і правильний підхід до роботи на вищому рівні. Хлопці прілушіваются до побажань … Відкрити клієнта, дають цінні поради і влажівать душу в свої роботи. Рекомендуємо до сотруднічеству😉😊😊😊👍
  • Avatar Яна Сидорук ★★★★★ 6 місяців тому
   Замовляли у хлопців розробку сайту. Результатом залишилися задоволені! Все було зроблено вчасно, дизайн сайту дуже стильний, 100% потрапляння за колірною … Відкрити гамою і структурі. Колектив чуйний і комунікабельний! Продовжуємо співпрацювати! Вибравши цю команду не пошкодуєте!
  • Avatar Анна Грушко ★★★★★ 6 місяців тому
   Для сімейного бізнесу замовляли сайт в Rubik спочатку 2020 року.
   Відразу скажу, що зараз є величезна кількість пропозицій на ринку, є можливість знайти
   … Відкрити більш бюджетні варіанти, але в такому випадку не варто розраховувати на високі результати.
   Звернувшись в Rubik, нас дуже підкупило чуйне увагу до бізнесу, який ми хочемо просувати в інтернеті:
   - нам запропонували кілька варіантів, як можна розробити сайт інтернет-магазину, - дали інформацію про те, як зробити дизайн сайту запам'ятовується,
   - розповіли, які способи просування є, і через скільки чекати результати.
   Мені сподобалася компетентна робота фахівців: завжди аргументовано відповідають на питання, дотримуються адекватних термінів, нормально реагують на редагування.
   Ми замовляли розробку сайту інтернет-магазину, текстове наповнення сайту, Seo-просування.
   Через 3 місяці ми вже змогли оцінити реальний результат.
   Зараз, через рік успішного функціонування і комплексного просування, наш бізнес виріс в злагоджену працюючу систему і успішно продовжує розвиватися далі!
   Щиро вдячні студії Rubik, і радимо команду професіоналів всім, хто хоче перевести свій бізнес в інтернет або створити в інтернеті з нуля справа своєї мрії.