мова
НЕ будемо втомлювати
Вас. МИ робимо все!
Все, що пов'язано з web-технологіями,
сайтами і тим, що їх оточує!
Наші послуги
Портфоліо
Роботи, якими ми пишаємося
Інтернет магазин
Vista
Мережа будівельно-господарських маркетів
Сайт компанії
Медсоюз
Приватний медичний центр
Сервіс доставки
Kilogramm
Sushi Project - ресторан японської кухні, сервіс доставки
Інтернет магазин
Оптика 1.0
Мережа центрів зору
Сайт компанії
Eledia
Приватний медичний центр
Сайт візитка
San-Remo
Ресторан в місті Суми
Сайт компанії
Горобина
Виробник лікеро-горілчаної продукції
Інтернет магазин
SumCom
Інтернет магазин комп'ютерної техніки

Розробка сайтів в Миколаєві

Сайти – це віртуальний паспорт бізнесу. Кількість сторінок  сайту також визначає вид веб-ресурсу. На веб-сторінках розташовується вся необхідна інформація про вид діяльності компанії, що продаються продукти і послуги, контактні дані і все, що наш замовник побажає представити в Інтернеті від імені свого бізнесу. Будь-який ресурс продажів, новинний або інформаційний ресурси, які ми відкриваємо через браузер на пристроях – це сайти.

Сучасного користувача інтернету легко утримати на своєму сайті за допомогою деяких інструментів і хитрощів. Відвідувача сайту чіпляє «смачна» картинка і зручність користування. Головне вміти грамотно оперувати методами і способами досягнення ефективності!

Можливості сайтів в Миколаєві мають дуже широкий спектр:

 • Це, в першу чергу, доступність інформації різного роду;
 • Можливість здійснювати торгові угоди будь-якої величини;
 • Здійснення банківських операцій;
 • Дистанційне навчання та працевлаштування;
 • Автоматизація бізнесу та розширення кола можливостей для розвитку будь-якого виду діяльності.

Замовте в студії «Rubik» розробку сайту в Миколаєві, щоб оцінити і побачити нові переваги свого бізнесу

Веб-студія «Rubik» пишається тим, що наші розробники успішно впроваджують на сайти інтеграції будь-якої складності і різновиди для таких CRM як WordPress і OpenCard. Ці системи управління є найпопулярнішими в розробці сайтів в Миколаєві. Для них існує великий перелік функціоналу сайтів, який допомагає швидко і коректно виконувати роботу веб-ресурсу.

Якісно виконана робота фахівцями веб-студії “Rubik” дозволить швидко наповнити сайт необхідною кількістю продуктів і контенту. У нашій студії також працюють копірайтери, які для вашого сайту напишуть унікальні і ємні статті. Повірте, нам під силу будь-яка тема для створення якісного тексту, що продає!

Чому вигідно співпрацювати з веб-студією “Rubik”?

Як і у будь-якої компанії, у «Rubik» існують певні переваги. Головне в нашій роботі чесність і компетентність в питаннях веб-розробки. Наші замовники завжди можуть запитати поради або задати питання фахівцям.

1

У нашій компанії працюють тільки досвідчені і компетентні фахівці з розробки дизайну сайту в Миколаєві. Студія «Rubik» створює візуал сайту тільки з урахуванням сучасних трендів дизайну. Ми гарантовано говоримо, що готовий сайт зручний, приємний, а також інтуїтивно зрозумілий для користувачів.

2

У студії «Rubik» по створенню сайтів в Миколаєві високий рівень лояльності до замовників. Крім ретельного обговорення та затвердження Технічного завдання, ми проводимо ознайомлення клієнтів з адміністративною панеллю готового сайту.

3

Ми залишаємося на зв’язку після розміщення сайту в Інтернеті і пропонуємо послугу технічної підтримки та обслуговування сайту. Також для наших замовників є унікальні пропозиції щодо розвитку сайту та його просування в мережі по Україні.

4

Сайти від наших веб-розробників зроблені з душею. Тому, ми впевнені в якості виконаних робіт і гарантуємо, що такий інструмент як сайт, обов’язково принесе успіх при правильній обраній тактиці просування і налаштування реклами.

5

Ціни на розробку сайтів в нашій студії відповідають рівню якості створення ресурсів! Перегляньте наше портфоліо, щоб переконатися в цьому. Адже з нами працюють найкращі!

Як створити сайт в Миколаєві?

За розробкою сайту варто звертатися до кваліфікованих фахівців, які чітко і ясно пояснюють свої принципи роботи, етапи створення сайтів і що для цього потрібно. Пам’ятайте, що хороший, якісний і унікальний сайт завжди вимагає часу та коштів. Кваліфіковані фахівці завжди будуть стежити за новинами в веб-розробці і пропонувати способи поліпшення роботи вашого інтернет-ресурсу.

На першій консультації веб-студія “Rubik” обговорює старт робіт. Далі відбувається сама розробка сайту:

 • Детальне вивчення ніші виду діяльності;
 • Аналіз конкурентів, їх сайтів;
 • Вибір стилю, кольорової палітри сайту. Якщо є приклади сайтів у замовника, то також проводиться їх розгляд і аналіз;
 • Ми розробляємо унікальний дизайн сайту і додаємо цікаві рішення для візуалу у вигляді акцентів;
 • Розробляємо оптимальну структуру для Сайту з додатковими можливостями для просування;
 • Верстальники перетворюють візуал в повноцінні веб-сторінки, а програмісти підключають необхідний функціонал і розміщують сайт в мережі.

Вуаля! Розробка сайту в Миколаєві завершена. І тепер веб-ресурс чекає повноцінне наповнення і розвиток в Інтернеті.

Який сайт потрібен вашому бізнесу в Миколаєві?

Компанія

Сайт компанії в Миколаєві знайде для вашого бізнесу не тільки клієнтів, але і потенційних співробітників. Також це підвищить впізнаваність компанії і бренду.

Приватна особа / підприємець

Як збільшити продажі? Створити сайт для бізнесу з розробниками студії Rubik! Вигідним кроком буде показати на сайті ваше портфоліо або перелік товарів власного виробництва. Рівень інформації на сайті відповідає рівню довіри клієнтів! Створити сайт-візитку в Миколаєві потрібно для того, щоб виділитися серед конкурентів і успішно розвивати бізнес.

Шукаєте де можна створити сервіс доставки для свого ресторану або магазину? Студія Rubik займається розробкою таких сайтів! Зручний функціонал, унікальний дизайн сайту в Миколаєві і швидка робота сервісу вас точно порадують.

Звертайтеся за створенням сайтів в студію «Rubik» і отримаєте більше можливості для розвитку свого бізнесу!

Хочете бути попереду конкурентів? Почніть зараз!

  Відгуки

  5,0 34 reviews

  • Avatar Анастасия Забродина ★★★★★ місяць тому
   Залишилися дуже задоволені проделоной роботою даної компанії. Професіоналізм і правильний підхід до роботи на вищому рівні. Хлопці прілушіваются до побажань … Відкрити клієнта, дають цінні поради і влажівать душу в свої роботи. Рекомендуємо до сотруднічеству😉😊😊😊👍
  • Avatar Яна Сидорук ★★★★★ 6 місяців тому
   Замовляли у хлопців розробку сайту. Результатом залишилися задоволені! Все було зроблено вчасно, дизайн сайту дуже стильний, 100% потрапляння за колірною … Відкрити гамою і структурі. Колектив чуйний і комунікабельний! Продовжуємо співпрацювати! Вибравши цю команду не пошкодуєте!
  • Avatar Анна Грушко ★★★★★ 6 місяців тому
   Для сімейного бізнесу замовляли сайт в Rubik спочатку 2020 року.
   Відразу скажу, що зараз є величезна кількість пропозицій на ринку, є можливість знайти
   … Відкрити більш бюджетні варіанти, але в такому випадку не варто розраховувати на високі результати.
   Звернувшись в Rubik, нас дуже підкупило чуйне увагу до бізнесу, який ми хочемо просувати в інтернеті:
   - нам запропонували кілька варіантів, як можна розробити сайт інтернет-магазину, - дали інформацію про те, як зробити дизайн сайту запам'ятовується,
   - розповіли, які способи просування є, і через скільки чекати результати.
   Мені сподобалася компетентна робота фахівців: завжди аргументовано відповідають на питання, дотримуються адекватних термінів, нормально реагують на редагування.
   Ми замовляли розробку сайту інтернет-магазину, текстове наповнення сайту, Seo-просування.
   Через 3 місяці ми вже змогли оцінити реальний результат.
   Зараз, через рік успішного функціонування і комплексного просування, наш бізнес виріс в злагоджену працюючу систему і успішно продовжує розвиватися далі!
   Щиро вдячні студії Rubik, і радимо команду професіоналів всім, хто хоче перевести свій бізнес в інтернет або створити в інтернеті з нуля справа своєї мрії.