мова
НЕ будемо втомлювати
Вас. МИ робимо все!
Все, що пов'язано з web-технологіями,
сайтами і тим, що їх оточує!
Наші послуги
Портфоліо
Роботи, якими ми пишаємося
Інтернет магазин
Vista
Мережа будівельно-господарських маркетів
Сайт компанії
Медсоюз
Приватний медичний центр
Сервіс доставки
Kilogramm
Sushi Project - ресторан японської кухні, сервіс доставки
Інтернет магазин
Оптика 1.0
Мережа центрів зору
Сайт компанії
Eledia
Приватний медичний центр
Сайт візитка
San-Remo
Ресторан в місті Суми
Сайт компанії
Горобина
Виробник лікеро-горілчаної продукції
Інтернет магазин
SumCom
Інтернет магазин комп'ютерної техніки

Створення сайтів в Рівному

Яким чином ми вимірюємо важливість ролі Інтернету в нашому житті? Ми активно користуємося всіма перевагами, які нам дає мережа. А як щодо просування власного бізнесу і виходу на новий рівень розвитку? Створений сайт в Рівному це етап нових можливостей для компанії або підприємства. Значним моментом є те, що сайт стає видимим для всієї України. У разі настрою на розширення бізнесу з’являється коло клієнтів по всій країні!

Для кого важливо Створення сайту в Рівному?

         Сайт – інтернет-ресурс, який презентує вид діяльності, його товари, послуги та можливості. Прогрес IT не стоїть на місці, а це говорить про збільшення функціоналу і появи нових можливостей для сайтів бізнесу.  Значно цей аспект вплинув на створення та активне використання сервісів доставки. Від того як розроблений сайт, залежить перше враження відвідувачів. Адже кожна людина підсвідомо сканує інформацію.

Сайти потрібні:

 • роздрібним і оптовим магазинам для продажів;
 • сфері послуг (готельно-ресторанний бізнес, майстри Beauty-індустрії, клінінговим компаніям, перевізникам);
 • для будівельних компаній;
 • для медичних, навчальних, державних установ та інших видів діяльності в Рівному.

Тобто, така необхідність присутня як у приватних підприємців, так і у різного розміру компаній.

Підприємства, заводи-виробники замовляють розробку корпоративного сайту в Рівному.

Створення сайту-візитки вигідна опція для невеликого бізнесу, фахівця вузького профілю або для початківця підприємництва. Тут є можливість рости і розширюватися. Більше товарів і більше послуг!

Якщо у вас власний роздрібний або оптовий магазин, то пора створити такий майданчик для продажів як інтернет-магазин. Тут відвідувачі зможуть створювати і оформляти замовлення, що значно автоматизує бізнес і підвищить доходи.

Є також односторінкові сайти – landing page в Рівному. Вони орієнтовані на велику кількість продажів одного товару або його варіантів в різних кольорах. Простий по функціоналу сайт і недорогий за вартістю.

Ваш вид діяльності пов’язаний з ресторанним, квітковим бізнесом або з продажами в магазині? Онлайн-сервіс доставки – відмінне доповнення до розвитку! У вашому сервісі доставки потребує весь Рівне!

Як відбувається розробка сайтів в Рівному?

         Злагоджена робота співробітників веб-студії «Rubik» дозволяє створювати унікальні сайти для бізнесу в Рівному. Ми дотримуємося наступних правил:

 • Взаємна довіра веб-студії Rubik і наших замовників

Якщо потрібно розробити сайт з хорошим функціоналом і унікальним дизайном, то з цього питання звертаються в студію Rubik. Ми використовуємо нові технології і чітко слідуємо трендам в розробці і веб-дизайні. Загалом, робимо все, щоб створений сайт був красивим, зручним і набирав популярність.

 • За плечима розробників студії «Rubik» великий досвід по створенню сайтів різної тематики

Залежно від того, яку нішу займає ваш вид діяльності йому необхідно створити ще й актуальний дизайн. У студії Rubik знають як зробити так, щоб ви мали унікальний візуал сайту і виділялися на тлі конкурентів.

 • Впровадження та інтеграція сайтів з системами і сервісами

Хороший функціонал – запорука зручного сайту. Ми маємо широкий спектр пропозицій інтеграції сайтів з сервісами і системами, що зробить сайт популярнішим за рахунок комфортного використання.

Додаткові важливі аспекти в розробці сайтів в Рівному

         Кожен сайт повинен мати інтуїтивно зрозумілий інтерфейс і структуру. Користувач підсвідомо повинен розуміти на який ресурс він потрапив і що цей сайт може запропонувати. У відвідувачів Інтернету вже є свій досвід користування, якого варто дотримуватися, щоб не збивати з пантелику користувачів сайту. А це означає, що інтерфейс не повинен бути надто унікальним. Всі атрибути сайту повинні розташовуватися на звичних для користувача місцях, щоб логіка навігації по сайту не порушувалася. Це також стосується відповідності іконок розділам сайту та інформації, за якою вони закріплені.

Структура і дизайн сайтів в Рівному

         Користувачам повинно бути комфортно перебувати на створеному сайті. Значить варто впорядкувати всі веб-сторінки і розташувати в зручному порядку. Це полегшить пошук інформації та її сприйняття.

         Дизайн – це перший момент, який аналізується Користувачем. Відвідувачі інтернету люблять очима. Унікальні та цікаві сайти хочеться досліджувати крім виконання мети. Тому підходити до розробки дизайну сайту в Рівному потрібно також відповідально. Дизайн сайту цікавить успішних підприємців в Рівному також як і функціонал.

 • Іконки і зображення на сайті повинні бути унікальними для сайту
 • Правильно поєднуйте шрифти для текстового наповнення на сайті
 • Повинна бути вдало зібрана колірна гамма для сайту і акцентів на ньому.
 • Обов’язково варто врахувати мінімалізм в розміщенні блоків з інформацією
 • Сайт повинен бути адаптований для пристроїв з різним дозволом екранів

Довірте всі ці питання веб-студії «Rubik». Додатковими послугами для вас можуть стати також текстове наповнення і SEO-просування

Ставите питанням: Як замовити сайт в Рівному?

 1. Ознайомтеся з механікою Створення сайтів і всім, що з ними може бути пов’язано. Не обов’язково глибоко вникати в кожне питання, залиште це розробникам. Але при цьому ви зможете вести конструктивний діалог з фахівцями і пропонувати свої ідеї, радитися, задавати тематичні питання. Це також прискорить роботу творців сайту.
 2. Досвід фахівців веб-студії Rubik допоможе в створенні унікального сайту в якості способу автоматизації і збільшення продажів!

Приймайте вірні рішення для життєдіяльності та розвитку бізнесу в Рівному. Відкривайте нові горизонти просування компанії або підприємства разом з веб-студією «Rubik» в Рівному!

Хочете бути попереду конкурентів? Почніть зараз!

  Відгуки

  5,0 34 reviews

  • Avatar Анастасия Забродина ★★★★★ місяць тому
   Залишилися дуже задоволені проделоной роботою даної компанії. Професіоналізм і правильний підхід до роботи на вищому рівні. Хлопці прілушіваются до побажань … Відкрити клієнта, дають цінні поради і влажівать душу в свої роботи. Рекомендуємо до сотруднічеству😉😊😊😊👍
  • Avatar Яна Сидорук ★★★★★ 6 місяців тому
   Замовляли у хлопців розробку сайту. Результатом залишилися задоволені! Все було зроблено вчасно, дизайн сайту дуже стильний, 100% потрапляння за колірною … Відкрити гамою і структурі. Колектив чуйний і комунікабельний! Продовжуємо співпрацювати! Вибравши цю команду не пошкодуєте!
  • Avatar Анна Грушко ★★★★★ 6 місяців тому
   Для сімейного бізнесу замовляли сайт в Rubik спочатку 2020 року.
   Відразу скажу, що зараз є величезна кількість пропозицій на ринку, є можливість знайти
   … Відкрити більш бюджетні варіанти, але в такому випадку не варто розраховувати на високі результати.
   Звернувшись в Rubik, нас дуже підкупило чуйне увагу до бізнесу, який ми хочемо просувати в інтернеті:
   - нам запропонували кілька варіантів, як можна розробити сайт інтернет-магазину, - дали інформацію про те, як зробити дизайн сайту запам'ятовується,
   - розповіли, які способи просування є, і через скільки чекати результати.
   Мені сподобалася компетентна робота фахівців: завжди аргументовано відповідають на питання, дотримуються адекватних термінів, нормально реагують на редагування.
   Ми замовляли розробку сайту інтернет-магазину, текстове наповнення сайту, Seo-просування.
   Через 3 місяці ми вже змогли оцінити реальний результат.
   Зараз, через рік успішного функціонування і комплексного просування, наш бізнес виріс в злагоджену працюючу систему і успішно продовжує розвиватися далі!
   Щиро вдячні студії Rubik, і радимо команду професіоналів всім, хто хоче перевести свій бізнес в інтернет або створити в інтернеті з нуля справа своєї мрії.