мова
НЕ будемо втомлювати
Вас. МИ робимо все!
Все, що пов'язано з web-технологіями,
сайтами і тим, що їх оточує!
Наші послуги
Портфоліо
Роботи, якими ми пишаємося
Vista
Мережа будівельно-господарських маркетів
Інтернет магазин
Vista
Медсоюз
Приватний медичний центр
Сайт компанії
Медсоюз
Kilogramm
Ресторан японської кухні
Сервіс доставки
Kilogramm
Сирний сомельє
Інтернет магазин сирів та алкоголю
Інтернет магазин
Сирний сомельє
Оптика 1.0
Мережа центрів зору
Інтернет магазин
Оптика 1.0
San-Remo
Ресторан в місті Суми
Сайт візитка
San-Remo
InterCOM
Автошкола InterCOM
Сайт візитка
InterCOM
Еліт Експрес
Транспортний перевізник
Сайт компанії
Еліт Експрес

Розробка сайтів в Чернівцях

Сайт – путівник по інформації про вид бізнесу в Інтернеті. Багато за останній час відчули необхідність створення власного сайту для бізнесу. Тому, як онлайн торгівля мало залежить від зовнішніх оффлайн-факторів. Розробка сайту в Чернівцях – це унікальний вибір для будь-якого виду діяльності, його прискорення роботи і автоматизація. У період початку пандемії, наприклад, ресторани і магазини стали більше придивлятися до розробки сервісів доставки, щоб не тільки продовжити отримувати прибуток від виду діяльності, але ще і збереже робочі місця. Решта також наслідували приклад і стали придумувати нові можливості для розвитку свого бізнесу в Інтернеті.. Веб-студія Rubik займається розробкою сайтів для:

 • Медичних, державних, навчальних закладів;
 • Ресторанів, кафе, фаст-фудів;
 • Художніх і будівельних майстерень;
 • Інтернет магазинів техніки, одягу та різних матеріалів;
 • Юридичних компаній і вантажоперевізних компаній;
 • Інформаційні сайти;
 • Виробників і тех-обслуговування.

Веб-студія Rubik зібрала в портфоліо всі приклади створених нами сайтів. Ми пишаємося кожним створеним проектом.

Вигідні моменти у співпраці з Rubik?

До розробки сайтів в Чернівцях ми підходимо не тільки з серйозністю, але і з креативом. Створення якісних сайтів вимагає часу і великого багажу знань. Якщо у вас виникло питання про вартість послуг розробки сайтів, то ми дамо очевидну відповідь: багаторічний досвід і хороший функціонал завжди буде добре коштувати. З цього, варто вибирати тих, хто робить дорого і якісно. Тоді ви будете спокійні за ваш сайт і його коректну роботу. Адже хороші програмісти цінують свою роботу і використовують тільки якісні інструменти в розробці сайтів.

Ми пропонуємо співпрацю на вигідних умовах:

1

Для вашого майбутнього сайту дизайн сторінок розробляється індивідуально і з нуля. При цьому ми враховуємо оптимальний користувальницький досвід і робимо сайт зручним для великої цільової аудиторії. Також у нас є пропозиції щодо розміщення акцентів на сайті, щоб його деталі завжди асоціювалися з вашим брендом. Дизайн сайту в Чернівцях повинен відповідати вашому виду діяльності.

2

Технічне завдання до розробки сайту складається обов’язково з урахуванням побажань замовника і узгодженими пропозиціями від нашої студії. Рішення по функціоналу сайтів і структурі вкрай важливі для зручності користування. Саме з цього, якщо ви десь побачили цікавий атрибут і хочете використовувати схожий на своєму сайті, то ми завжди будемо раді його впровадити в сайт. Розробники студії Rubik високо цінують тих замовників, які вникають в моменти розробки сайту і прагнуть розуміти базові частини.

3

Після того, як розробка сайту завершена ми завжди можемо бути вашою технічною підтримкою. Серед надаваних нами послуг також є наповнення сайтів, копірайтинг і оптимізація. Ознайомитися детальніше з якими можна в пункті меню «Просування» і «Послуги». Пам’ятайте, що просто створити сайт для бізнесу недостатньо. Потрібно також займатися його розвитком і робити його популярним в Інтернеті.

4

Розвиток створення сайтів робить величезні кроки кожен день. Ми використовуємо сучасні інструменти в розробці сайтів в Чернівцях. При створенні та оптимізації роботи сайтів від наших розробників веб-ресурси працюють ще швидше.

Види сайтів для бізнесу в Чернівцях

 1. Розробка Landing page (Лендінг пейдж). Такий сайт, як лендінг розробляється у вигляді однієї сторінки. Дизайн подібного сайту яскравий і унікальний. Функціонал його мінімальний і з цього вартість створення лендінга також помірна. Представивши. Цілий сайт призначений для одного продукту або декількох послуг. Це зручно з ряду причин: по-перше збільшує кількість продажів; по-друге, це підвищує популярність і впізнаваність бренду. Саме з цього стало все популярніше робити лендінги для організації старту курсів і записи на онлайн тренінги.
 2. Розробка сайту-візитки в Чернівцях. Сайт-візитка – це унікальний веб-ресурс, який розробляється також на будь-яку тематику і підходить більшості видів діяльності. Якщо вас цікавить більш розгорнутий варіант презентації свого бізнесу, то сміливо вибирайте Створення сайту візитки в Чернівцях. Тут ви можете розмістити окремо на сторінках інформацію про компанію або підприємство. Додатково в розділах познайомте своїх клієнтів з переліком послуг і детально опишіть їх. Від цього залежить рівень лояльності відвідувачів сайту. Сайт стає успішним, коли на ньому регулярно оновлюється інформація.
 3. Створення сайту компанії в Чернівцях. Сайти компанії створюються для різного роду установ, великих підприємств і компаній. Якщо це ваш випадок, тоді ми рекомендуємо додатково задуматися над розробкою корпоративного сайту в Чернівцях на декількох мовах. Це безумовно зіграє позитивну роль в життєдіяльності сайту і зробить його ще комфортніше в користуванні. Такий сайт допоможе знайти не тільки нових клієнтів. Це можливість знайти нових партнерів і співробітників. З цього також варто знайомити користувачів сайту зі своїми фахівцями.
 4. Розробка інтернет-магазину в Чернівцях від Rubik. Для створення інтернет-магазину ми рекомендуємо переглянути і проаналізувати зручність користування іншими інтернет-магазинами. Це для того, щоб розуміти, наскільки комфортним можна створити свій сайт. Компанія Rubik зі свого боку надасть поради та план робіт зі створення інтернет-магазину в Чернівцях. Вашим клієнтам повинні бути надані кращі умови для створення замовлення, його оплати і доставки. Ми можемо гарантувати, що подібний функціонал сайту буде працювати коректно і швидко
 5. Створення сервісу доставки в Чернівцях. Найпопулярнішим видом сервісів доставки є сервіс доставки їжі. При тому існує сервіс доставки продуктів та інших товарів з маркетів, супермаркетів, аптек. Якщо питання стосується святкувань та урочистостей, то тут на допомогу приходять сервіси доставок квітів, подарунків і прикрас. Це категорично зручно! Для того, щоб створити сайт в Чернівцях будуть потрібні досвідчена команда фахівців, трохи часу і коштів. При тому користь такого сайту для вашого бізнесу буде видно з першого дня розміщення сайту в Інтернеті.

Вигода у створенні сайту для бізнесу в Чернівцях

Для гарної впізнаваності сайтів також необхідно бути орієнтованим не тільки на свій регіон. Вся країна повинна дізнатися про вашу зайнятість і користуватися вашими послугами і продуктами. Тепер ваші сумніви повинні розвіятися в питанні ” робити сайт або не робити сайт для бізнесу?». Чекаємо ваших запитань на консультації по телефону та особисто у веб-студії Rubik!

Хочете бути попереду конкурентів? Почніть зараз!