мова
НЕ будемо втомлювати
Вас. МИ робимо все!
Все, що пов'язано з web-технологіями,
сайтами і тим, що їх оточує!
Наші послуги
Портфоліо
Роботи, якими ми пишаємося
Vista
Мережа будівельно-господарських маркетів
Інтернет магазин
Vista
Медсоюз
Приватний медичний центр
Сайт компанії
Медсоюз
Kilogramm
Ресторан японської кухні
Сервіс доставки
Kilogramm
Сирний сомельє
Інтернет магазин сирів та алкоголю
Інтернет магазин
Сирний сомельє
Оптика 1.0
Мережа центрів зору
Інтернет магазин
Оптика 1.0
San-Remo
Ресторан в місті Суми
Сайт візитка
San-Remo
InterCOM
Автошкола InterCOM
Сайт візитка
InterCOM
Еліт Експрес
Транспортний перевізник
Сайт компанії
Еліт Експрес

Розробка сайту в Сумах

В даний момент не існує такої сфери в житті людини, яка б не торкнулася інтернету. Веб-ресурси допомагають економити час на покупках, доставках, виборі товарів і послуг. Можна замовити клінінг приміщення або доставку їжі, купити холодильник або записатися до лікаря. Всіх переваг сучасної мережі перелічити неможливо. Основою успіху будь-якого бізнесу в Сумах стало розміщення його в онлайн площині. Це питання вирішує компанія Rubik в Сумах.

Сайт – це пов’язані між собою веб-сторінки з контентом від імені бізнесу. Вони мають загальний унікальний дизайн, тему та ідею створення. Зараз, основа хорошої репутації полягає в створенні правильного враження не тільки в реальному житті, але ще і в Інтернеті. З цього, студія Rubik пропонує створювати сайти для бізнесу в Сумах і для інших багатьох видів діяльності.

Хто може замовити сайт для бізнесу в Сумах?

Компанія

Сайт компанії в Сумах допоможе ближче познайомити бізнес і потенційного клієнта. Для компанії сайт це візитна картка і паспорт, свого роду. Вкажіть перелік надаваних товарів або послуг, щоб при необхідності, консультації по телефону проходили більш інформативно. Розкажіть про співробітників компанії, про рід діяльності. Познайомте їх з нюансами вашої роботи і дайте відповідь на поширені запитання. Почніть вести тематичний блог на сайті і знайомте з новинами, які трапляються у вашій сфері і компанії.

Приватна особа / підприємець

Як залучити клієнта в Сумах? Розробити сайт для бізнесу зі студією Rubik! Розкажіть користувачам Інтернету про свою діяльність. Знаходьте замовників і розміщуйте портфоліо на просторах онлайну. Чим більше інформації про вас буде розміщено на сайті, тим більше довіри і лояльності ви отримаєте від потенційних і поточних клієнтів. Створити сайт-візитку в Сумах = підкреслити свою індивідуальність, виділяючись серед конкурентів.

Фахівці веб-студії Rubik створюють сайт в Сумах з нуля:

  1. Дизайн. Будь-який користувач любить очима. З цього, дизайнери нашої студії тримають руку на пульсі сучасних тенденцій дизайну. Розробка дизайну сайту ведеться з урахуванням оптимального користувацького досвіду і інтерфейсу. Враховуючи побажання нашого замовника і вище наведені атрибути, ми отримуємо актуальний і унікальний дизайн сайту в Сумах.
  2. Програмування. Для коректної роботи сайту ведеться програмування необхідних модулів. Цей етап в себе включає також інтеграцію з іншими системами. Прикладом таких є оплата на сайті за допомогою LiqPay від ПриватБанку, можливість вибору доставки від поштових служб та інші сервіси.
  3. Наповнення. Тексти та статті, що продають, одним словом-копірайтинг, можна замовити у веб-студії Rubik. Ви легко можете замовити опис товарів і СЕО-оптимізовані статті. Також, наша компанія допоможе в розміщенні на сайті категорій товарів, заповненні карток товарів, підборі зображень або іконок для категорій.
  4. Просування. Невід’ємною частиною успішних продажів є просування бізнесу в Інтернеті за допомогою інструментів реклами, SMM-просування в соц.мережах і пошукової оптимізації. Для того, щоб отримати довіру і лояльність клієнтів, зробити свій бізнес в Сумах більш впізнаваним, потрібно займатися просуванням в Сумах разом з Rubik.
  5. Підтримка та обслуговування сайту в Сумах після виведення в інтернет. Ми залишаємося вірними помічниками в подальшому обслуговуванні сайту. Також надаємо коротку “консультацію-навчання” по роботі з адмін-панеллю сайту.

Дизайн сайту, що продає в Сумах

Компанія Rubik розробляє унікальний дизайн сайту в Сумах. Все починається з етапу розробки макета сайту і подальшого його перетворення. Застосовуються сучасні тенденції користувальницьких інтерфейсу і досвіду. У сучасному світі сайт повинен нести в собі максимум сенсу за допомогою короткої інформації. Сторінки сайту повинні дихати і бути вільними від перевантаження інформацією. І студія Rubik знає, де і як розставити правильні акценти на сайтах, щоб привертати увагу відвідувачів, клієнтів і підвищувати продажі.

Основні аспекти успішного дизайну сайту в Сумах?

  • Адаптивна верстка сторінок і грамотне розміщення блоків з інформацією.

Це питання безпосередньо пов’язане з тим, як довго відвідувач затримається на сайті. Він повинен добре відображатися як на великих екранах, так і на екранах смартфонів, тому, як більшість відвідувань сайтів припадає саме на них. На сторінках веб-ресурсу вашого бізнесу повинен бути порядок. А зробити сайт інтуїтивно зрозумілим і простим у користуванні допоможе веб-студія Rubik в Сумах.

  • Гармонійна колірна палітра.

Важливо підібрати сучасний тип оформлення фону для сайту. Актуальними атрибутами вважаються: прості і складні градієнти, ефекти розмиття і розмиті зображення. Способів підбору кольорової палітри для оформлення сайту існує безліч. Вони є і у вільному доступі онлайн. Цим варто скористатися, щоб візуал сайту був максимум приємним для перегляду.

  • Читаються шрифти.

Це ціла наука, підібрати гармонійні 2-3 шрифту для сайту. Все тому, що вони повинні поєднуватися не тільки між собою, але і з загальним візуальним оформленням сайту. Варто пам’ятати, що для гарної читабельності шрифтів, вони повинні контрастувати з фоном. Чим шрифти простіше, тим сучасніше буде виглядати сайт.

Ось приклад правильного підбору шрифтів для сайту приватного медичного центру Медсоюз

Є ще й додаткові атрибути для підвищення продажів. Це банери на головній сторінці сайту. І не варто їх недооцінювати. Адже при відвідуванні сторінки сайту увагу в першу чергу приковує яскравий і цікавий банер, який повідомляє про поточну акцію або появу нового товару або послуги. Тематик для слайдера не злічити і підвищення інтересу і продажів залежить також і від нього. А краще, коли на сайті банерів кілька!

Розробка сайту в Сумах це спільна робота замовника і веб-студії Rubik.

Пам’ятайте, що успіх сайту залежить також від рівня знань замовника. З цього, цікавтеся сферою Створення сайтів і веб-ресурсів, щоб в тандемі з фахівцями студії Rubik на виході вийшов відмінний продукт. Сучасне просування бізнесу починається в Інтернеті. Rubik в Сумах завжди покаже дорогу до успішного зростання іміджу вашого бізнесу в онлайні!

Хочете бути попереду конкурентів? Почніть зараз!