мова
НЕ будемо втомлювати
Вас. МИ робимо все!
Все, що пов'язано з web-технологіями,
сайтами і тим, що їх оточує!
Наші послуги
Портфоліо
Роботи, якими ми пишаємося
Vista
Мережа будівельно-господарських маркетів
Інтернет магазин
Vista
Медсоюз
Приватний медичний центр
Сайт компанії
Медсоюз
Kilogramm
Ресторан японської кухні
Сервіс доставки
Kilogramm
Сирний сомельє
Інтернет магазин сирів та алкоголю
Інтернет магазин
Сирний сомельє
Оптика 1.0
Мережа центрів зору
Інтернет магазин
Оптика 1.0
San-Remo
Ресторан в місті Суми
Сайт візитка
San-Remo
InterCOM
Автошкола InterCOM
Сайт візитка
InterCOM
Еліт Експрес
Транспортний перевізник
Сайт компанії
Еліт Експрес

Створення сайтів у Львові

Чи можна уявити сучасне життя без Інтернету і всіх його переваг? Однозначно ні. З приходом пандемії COVID-19 бізнес, робота і життя перейшли в онлайн режим. З’явилося ще більше можливості економити свої сили і час, а також став ширше спектр надаваних продуктів і послуг в інтернеті. Торгівля, розваги та навчання стали ще доступнішими, що не може не радувати. З’явилися нові професії та спеціальності в IT індустрії. Все в мережі реалізується завдяки веб-розробникам, які працюють над такими ресурсами як сайти.

Хочете замовити доставку товарів – користуйтеся сервісами доставки в мережі. Потрібно підвищити рівень знань для своєї професії – відвідуйте сайти онлайн-курсів і вибирайте необхідне. Шукаєте техніку для дому, одяг або будматеріали – пошук стане комфортнішим, якщо ви ознайомитеся з переліком товарів в інтернет-магазині або замовите консультацію по телефону.

Сайт інтернет-магазину мережі будівельно-господарських маркетів «Віста»

Не існує такої сфери бізнесу, яка не потребує створення сайту для презентації виду діяльності. Тому у веб-студії «Rubik» впевнені, що сайт необхідний тому бізнесу, у якого веб-ресурсу ще немає.

Що таке сайт?

Сайт – це одна і більше веб-сторінок, які створюють правильне перше враження про бізнес. Сайт – це візитна картка вас або вашого виду діяльності в мережі. Сайт – основа для старту успішного просування вас і спосіб відзначитися на тлі конкурентів. Тому сайти варто розробляти тільки в команді з компетентними фахівцями. Таких розробників ви можете знайти у веб-студії «Rubik».

Процес створення сайтів у Львові

Розробка сайтів у Львові вимагає досвіду, умінь і сучасного підходу від творців веб-ресурсів. Дизайнери студії «Rubik» створюють унікальні візуали для сайтів замовників. Верстальники застосовують свої знання, щоб зручність користування відповідало всім критеріями, а інтерфейс був інтуїтивно зрозумілим і простим. Програмісти у Львові впроваджують функціонал, інтеграції і роблять так, щоб сайт працював швидко і коректно. Весь процес створення сайтів ведеться поетапно:

 1. Обговорення цілей сайту, аналіз ніші виду діяльності і конкурентів. Розгляд прикладів дизайну вподобаних сайтів. Вибір кольорової палітри веб-ресурсу. Розробка ТЗ (технічного завдання).
 2. Створення макета сайту і його дизайну. Розробники і замовник повинні розуміти де і як будуть розташовуватися блоки з інформацією.
 3. Верстка сторінок сайту. На цьому етапі красиві зображення перетворюються в повноцінні веб-сторінки.
 4. Програмування змушує сайт і його вміст чітко виконувати призначені функції.
 5. Тестовий запуск сайту. Виконується перевірка коректності роботи сайту і виправляються помилки.
 6. Наповнення і фінальний запуск сайту.
 7. Технічна підтримка та обслуговування сайту.

Види сайтів для бізнесу у Львові

Установи, заклади громадського харчування, заводи, центри навчання та медицини замовляють розробку сайту компанії / корпоративного сайту у Львові. Сайт компанії – презентація широкого формату для підприємства. Сторінки такого веб-ресурсу заповнені інформацією про співробітників, контактними даними, переліком послуг і продуктів компанії. Кожна рубрика має розгорнутий і зрозумілий вигляд для користувачів. Послуги або вироблені продукти можуть мати сторінки окремі від переліку.

Сайт-візитку розробники веб-студії Rubik створюють для компаній невеликих за розміром або для початківця бізнесу. Розвиток бізнесу тягне за собою розширення сайту. У перспективі такий сайт успішно стане корпоративним. А, поки що, він вміщує в себе значно менше сторінок. При тому, що зберігається розміщення основної інформації про бізнес і його послуги/продукти.

Створенням інтернет-магазинів у Львові цікавляться оптові бази, заводи виробники, магазини продовольчих і непродовольчих товарів. Це платформа, яка дозволяє власнику розміщувати необхідну кількість товарів, дивитися статистику дій на сайті, швидко впроваджувати акції та знижки на продукти, що продаються. Клієнту на такому сайті легко шукати необхідне, оформляти замовлення, вибирати способи доставки та оплати.

Замовляйте landing page у Львові від студії Rubik! Одна сторінка агресивного якісного маркетингу не залишить байдужими відвідувачів веб-ресурсу. Продукт в одному / декількох кольорах або послуга безумовно знайдуть своїх покупців. Лендінг – відмінне рішення для продажу товару на базі інтернет-магазину. Також такий ресурс можна створити для масштабної акції та інших цілей. Наприклад, створення лендінгу у Львові популярне серед копірайтерів, фотографів, тренерів і коучів. Лендінги добре справляються із завданням зібрати аудиторію для інтенсивів, марафонів і курсів.

Службам доставки у Львові точно варто замовити створення сервісу доставки, щоб у користувачів була можливість легко замовити доставку товарів саме у вас. У студії Rubik відмінно впораються із завданням розробки сервісів доставки у Львові:

 • суші;
 • піца;
 • страв з ресторанів;
 • страв із закладів швидкого харчування;
 • квіткових магазинів та інших товров.

Розробкою сайтів у Львові займаються кращі!

Переваги роботи з веб-студією Rubik ви відчуєте вже на консультації по створенню сайтів. Ми маємо високий рівень лояльності до наших клієнтів, а також багатий досвід в розробці сайтів будь-якого виду і тематики. Переконайтеся в цьому, переглянувши наше портфоліо. Нас вибирають тому, що ми робимо добре!

+ 38 (066) 026 000 4

+ 38 (096) 026 000 4

Хочете бути попереду конкурентів? Почніть зараз!