мова
НЕ будемо втомлювати
Вас. МИ робимо все!
Все, що пов'язано з web-технологіями,
сайтами і тим, що їх оточує!
Наші послуги
Портфоліо
Роботи, якими ми пишаємося
Інтернет магазин
Vista
Мережа будівельно-господарських маркетів
Сайт компанії
Медсоюз
Приватний медичний центр
Сервіс доставки
Kilogramm
Sushi Project - ресторан японської кухні, сервіс доставки
Інтернет магазин
Оптика 1.0
Мережа центрів зору
Сайт компанії
Eledia
Приватний медичний центр
Сайт візитка
San-Remo
Ресторан в місті Суми
Сайт компанії
Горобина
Виробник лікеро-горілчаної продукції
Інтернет магазин
SumCom
Інтернет магазин комп'ютерної техніки

Розробка сайтів в Хмельницькому

Сайт – це можливість познайомити свій бізнес з мережею інтернет, знайти клієнтів і нових співробітників. Веб-сторінки пов’язані між собою тематикою і візуальним оформленням. Розробники сайтів «Rubik»  роблять:

 • UX / UI-дизайн, який зручний і практичний в користуванні;
 • Програмування функціоналу і адаптивна верстка;
 • Наповнення сайтів і просування в інтернеті;

Будь-який успішний розроблений веб-сайт має зручний інтерфейс, який з користувачів цільової аудиторії робить реальних клієнтів.

Ми в розробці сайтів маємо досвід створення:

 • сайтів для медичних центрів;
 • сайтів для навчальних та державних установ;
 • сайтів для юридичних і будівельних компаній;
 • сайтів для туристичних фірм;
 • інтернет-магазинів різної тематики;
 • сайтів для заводів-виробників товарів різного призначення;
 • сайтів для служб доставок, ресторанів, кафе.

Веб-студія Rubik займається розробкою сайтів в Хмельницькому на будь-яку тематику. При консультації ми обов’язково обумовлюємо терміни розробки та інші моменти створення. Також комплексно підходимо до питання створення сайтів в Хмельницькому. І будьте впевнені, що готовий веб-продукт вас приємно здивує не тільки дизайном, але швидкістю роботи сайту і його зручністю користування і для власника, і для відвідувача. Rubik вміє поєднувати побажання замовника і сучасні моменти в розробці сайтів.

Як обрати вид сайту в Хмельницькому?

За розробкою сайтів завжди звертаються ті, хто бажає не тільки розвинутися і зібрати цільову аудиторію для себе, але і стати конкурентними у своїй сфері:

 • початківець, малий і середній бізнес, у яких немає сайту або з якихось причин потрібно зробити новий, успішний сайт (особливо актуально стало з моменту початку пандемії);
 • приватні підприємці, компанії різних розмірів і абсолютно будь-які установи;
 • сервіси доставки товарів, готових страв із закладів громадського харчування, маркетів і магазинів (також набрали популярність в період пандемії COVID-19).

І, відповідно, для кожного виду бізнесу існує свій тип оптимального сайту:

Landing Page (Лендінг Пейдж)

Одна сторінка з агресивним маркетингом готова продати будь-який товар, послугу, майстер-клас або тренінг. Лендінги добре підвищують впізнаваність бренду і кількість продажів компанії. Відмінні риси лендінгів в Хмельницькому:

 • цікавий і унікальний (іноді навіть занадто) дизайн сайту;
 • якісні короткі тексти, які несуть в собі правильну суть;
 • унікальні зображення (обов’язково високої якості).

Лендінги – це можливість яскраво, красиво і зі смаком створити ажіотаж навколо одного продукту.

Сайт Візитка

Стандартний варіант розробки сайту для установи або компанії – сайт-візитка в Хмельницькому. Підходить сайт-візитка для презентації в Інтернеті компаній будь-якого напрямку. Головне завдання такого сайту познайомити користувача з компанією, якомога більше розповісти про вид діяльності і зробити додатково акцент на сфері діяльності за допомогою дизайну сайту. У веб-студії “Rubik” великий досвід в розробці сайтів візиток, які в розвитку стали повноцінними корпоративними сайтами!  Багатомовність для такого сайту стане певною перевагою.

Сайт компанії

Кожному великому підприємству або компанії в Хмельницькому важливо мати корпоративний сайт. Вся необхідна для клієнта інформація обов’язково повинна розміщуватися в повному обсязі на сайті компанії. Постійно поповнюйте сайт свіжими статтями і актуалізуйте вже написану інформацію – тоді будете завжди затребувані і корисні.

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин створюють ті, хто веде бізнес у сфері продажів. І це притаманне тим магазинам, які націлені на велике покриття. Тобто на область, країну або торгівлю по світу. У веб-студії “Rubik” створюють інтеграції будь-якої складності з різними системами і ресурсами для інтернет-магазинів. У портфоліо ви побачите приклади сайтів інтернет-магазинів створених розробниками нашої веб-студії.  Скористайтеся зручним фільтром вгорі сайту. Обирайте кваліфікованих спеціалістів веб-студії Rubik!

Сервіс доставки

Для більшої зручності в сфері обслуговування з’явилося безліч служб доставок. Розробити сервіс доставки в Хмельницькому можна для: магазину, маркету, кафе або ресторану.  З нами працюють кращі в цій сфері! Прикладом служить співпраця з Kilogramm Sushi Project. Доповнення у вигляді сервісу доставки допоможе значно розширити межі бізнесу і поліпшити якість роботи його. Якщо вам потрібен сучасний сервіс доставки-звертайтеся до Rubik Web Studio.

Як ведеться розробка сайтів в Хмельницькому?

Ми використовуємо оптимальні CMS для роботи і адміністрування сайтів. Це WordPress і OpenCart. Вони популярні і зручні в користуванні.

 1. WordPress інтуїтивно зрозумілий для власника сайту. Панель адміністратора показує статистику, має зручні способи для зміни інформації на сайті.
 2. OpenCart розроблений спеціально для управління інтернет-магазином.
 3. Наявність широкого спектру функціоналу для даних систем управління.
 4. Можливість формувати звіти з продажу та дій на сайті. Наявність модерації відгуків.
 5. Зручно створювати акції, просувати товари і робити знижки на цілі категорії продуктів.

А ще наші дизайнери розроблять унікальний, адаптований для різних пристроїв UX/UI-дизайн!

Розробка сайтів в Хмельницькому позитивно впливає на розвиток бізнесу та його імідж. Користувачі чекають, коли сайт вашої компанії, магазину або установи з’явиться в мережі Інтернет! Білл Гейтс сказав: «Якщо вашого бізнесу немає в інтернеті, то вас немає в бізнесі». Дотримуйтесь цього правила і створіть «правильне» перше враження про ваш бізнес разом зі студією Rubik.

Ми завжди на зв’язку з нашими клієнтами, готові дати пораду або відповісти на питання. Веб-студія Rubik надає також коротку консультацію в користуванні адміністративної панелі та послуги з просування сайтів в Хмельницькому і послугу технічної підтримки.

Потрібно створити сайт в Хмельницькому? Звертайтеся в студію Rubik!

Хочете бути попереду конкурентів? Почніть зараз!

  Відгуки

  5,0 34 reviews

  • Avatar Анастасия Забродина ★★★★★ місяць тому
   Залишилися дуже задоволені проделоной роботою даної компанії. Професіоналізм і правильний підхід до роботи на вищому рівні. Хлопці прілушіваются до побажань … Відкрити клієнта, дають цінні поради і влажівать душу в свої роботи. Рекомендуємо до сотруднічеству😉😊😊😊👍
  • Avatar Яна Сидорук ★★★★★ 6 місяців тому
   Замовляли у хлопців розробку сайту. Результатом залишилися задоволені! Все було зроблено вчасно, дизайн сайту дуже стильний, 100% потрапляння за колірною … Відкрити гамою і структурі. Колектив чуйний і комунікабельний! Продовжуємо співпрацювати! Вибравши цю команду не пошкодуєте!
  • Avatar Анна Грушко ★★★★★ 6 місяців тому
   Для сімейного бізнесу замовляли сайт в Rubik спочатку 2020 року.
   Відразу скажу, що зараз є величезна кількість пропозицій на ринку, є можливість знайти
   … Відкрити більш бюджетні варіанти, але в такому випадку не варто розраховувати на високі результати.
   Звернувшись в Rubik, нас дуже підкупило чуйне увагу до бізнесу, який ми хочемо просувати в інтернеті:
   - нам запропонували кілька варіантів, як можна розробити сайт інтернет-магазину, - дали інформацію про те, як зробити дизайн сайту запам'ятовується,
   - розповіли, які способи просування є, і через скільки чекати результати.
   Мені сподобалася компетентна робота фахівців: завжди аргументовано відповідають на питання, дотримуються адекватних термінів, нормально реагують на редагування.
   Ми замовляли розробку сайту інтернет-магазину, текстове наповнення сайту, Seo-просування.
   Через 3 місяці ми вже змогли оцінити реальний результат.
   Зараз, через рік успішного функціонування і комплексного просування, наш бізнес виріс в злагоджену працюючу систему і успішно продовжує розвиватися далі!
   Щиро вдячні студії Rubik, і радимо команду професіоналів всім, хто хоче перевести свій бізнес в інтернет або створити в інтернеті з нуля справа своєї мрії.