мова
НЕ будемо втомлювати
Вас. МИ робимо все!
Все, що пов'язано з web-технологіями,
сайтами і тим, що їх оточує!
Наші послуги
Портфоліо
Роботи, якими ми пишаємося
Інтернет магазин
Vista
Мережа будівельно-господарських маркетів
Сайт компанії
Медсоюз
Приватний медичний центр
Сервіс доставки
Kilogramm
Sushi Project - ресторан японської кухні, сервіс доставки
Інтернет магазин
Оптика 1.0
Мережа центрів зору
Сайт компанії
Eledia
Приватний медичний центр
Сайт візитка
San-Remo
Ресторан в місті Суми
Сайт компанії
Горобина
Виробник лікеро-горілчаної продукції
Інтернет магазин
SumCom
Інтернет магазин комп'ютерної техніки

Розробка сайтів в Луцьку

У сучасному світі Інтернет став невід’ємною частиною життєдіяльності людини. Мобільні пристрої оточують нас і ми їх використовуємо при кожному зручному випадку. Щоб не витрачати час на пошуки товарів або послуг люди користуються додатками і сайтами. Зараз ми розповімо саме про основи створення сайтів в Луцьку.

Що таке сайт? Сайт – це сторінки, пов’язані між собою логікою, які мають загальний візуал. Цей веб-ресурс може складатися з однієї і більше сторінок. Сайти набирають і зберігають популярність у користувачів тільки завдяки “правильному” дизайну, швидкості роботи і зручності користування.

Хто займається розробкою сайтів в Луцьку?

Для того щоб сайт став успішним трудяться велика кількість фахівців:

 • Веб-дизайнери;
 • Графічні дизайнери;
 • Верстальники веб-сторінок;
 • Програмісти;
 • Копірайтери та контент-менеджери;
 • Інтернет-маркетологи та аналітики;
 • Інтернет-рекламісти.

У веб-студії “Rubik” працюють тільки досвідчені і компетентні фахівці, які допоможуть створити не просто ресурс. Такий сайт можна розвивати і розширювати за допомогою різних інструментів, широкого функціоналу і вибрати оптимальну тактику просування в мережі інтернет.

Для створення сайту який продає, вам знадобляться послуги веб-студії Rubik.

Копірайтинг

Написання унікальних, якісних статей, слоганів і текстів для вашого сайту. Фахівці з написання текстів в студії Rubik створюють матеріали будь-якої тематики!

Дизайн

Унікальний, яскравий, сучасний дизайн від Rubik Web Studio має UX / UI адаптацію, що робить сайт зручним у користуванні.

Інтеграція сайту з різними сервісами

Налаштування зв’язку, об’єднання систем для коректної роботи функціоналу сайту.

Підтримка сайту

Технічна підтримка сайтів після розміщення їх в інтернеті. Обслуговування та надання додаткових можливостей для розвитку сайту.

Унікальний дизайн сайту в Луцьку

Всі люблять красиву картинку, особливо користувачі мережі інтернет. Кількість проведеного часу на вашому сайті прямо пропорційна якості дизайну сайту. Якщо сайт цікавий користувачеві, то ймовірність, що він вивчить більше інформації, яка розміщується на ньому або придбає більше товарів!

Веб-студія Rubik пишається створеними сайтами, які приносять успіх і популярність їх власникам:

 • Медичний центр «Медсоюз»;
 • Мережа будівельно-господарських маркетів «Віста»;
 • Сервіс доставки суші «Receptor».

UX / UI дизайн в Луцьку і розробка структури сайту

Користувачі підсвідомо сканують сайт і його дизайн. Візуал, функціонал кнопок на веб-ресурсі, розміщення блоків з інформацією дозволяють визначити тип сайту і його привабливість.

Схема перегляду сайтів користувачами приблизно наступна:

Зображення варто брати для сайту унікальні і якісні. Ідеальним варіантом будуть зроблені фотографом якісні тематичні зображення. Для того щоб сайт добре сприймався, потрібно оптимально розміщувати інформацію і її чергувати (текст /зображення). Також текст повинен бути лаконічним, коротким і вміщати в себе максимум суті.

Розбавте свій сайт наявністю простору між блоками. Підберіть гарний фон. Зараз дуже актуальні складні градієнти і геометричні патерни. Досвідчені фахівці веб-студії «Rubik» також зможуть добре поєднати об’ємний і «плоский» стилі дизайну щоб підкреслити унікальність і сучасність веб-ресурсу.

Який вид сайту потрібен саме вашому бізнесу в Луцьку?

 1. Лендінги створюють як окремі сторінки для продажу товарів, так і в якості доповнення до основного сайту (можна до інтернет-магазину). Лендінг – односторінковий сайт. Виходячи з того, що він не має допоміжних сторінок – у нього агресивний маркетинг, націлений на виконання певної дії. Найчастіше це покупка товару, підписка на розсилку або репост інформації. Лендінги підходять, фахівцям вузької спрямованості (копірайтери, рерайтери, фотографи, майстрам та іншим невеликим видам діяльності). Перевага лендінга в бюджетності і відносно коротких термінів виконання. Функціонал такого сайту мінімальний і включає в себе кілька кнопок або форму для заповнення даних.
 2. Сайт-візитка створюється для початківця або малого бізнесу. Такий сайт складається вже з декількох окремих сторінок. І кожна сторінка має інформацію по одній темі. Наприклад:

Головна сторінка

Обличчя сайту, на якому розташовується основна інформація і якийсь перелік блоків з інформацією, банери.

Сторінка товарів / послуг

Окрема сторінка, яка присвячена переліку продуктів діяльності, що надаються.

Інформація про компанію / підприємство

Опис виду діяльності, команди співробітників. Можна розмістити фото та відгуки.

Контактна інформація

Способи зв’язку з компанією: адреса, номери телефонів, електронна пошта.

Інші сторінки можна додати за потребою, дивлячись на прописану в ТЗ (технічному завданні) структуру сайту.

 1. Корпоративний сайт потрібен великим підприємствам, заводам виробникам, різним установам. Це, по суті, сайт-візитка великого формату. Велике підприємство, широкий спектр пропонованих продуктів і послуг – більший обсяг сайту (кількість сторінок) і різноманітніше функціонал.
 2. Інтернет-магазини створюються для оптових баз, виробників товарів, маркетів і магазинів. Можливості такого сайту великі:
 • Кошик;
 • Оформлення замовлення;
 • Прохання зв’язатися (дуже популярна);
 • Особистий кабінет та інші.
 1. Сервіси доставки актуальні для кожного міста України. Кому потрібно створити сервіс доставки? Цей сервіс необхідний ресторанам, кафе, закладам швидкого харчування, службам доставки, магазинам і маркетам! Веб-студія «Rubik» гарантує унікальність дизайну такого сайту і його швидкість роботи, адже нам довіряють створення таких сервісів кращі!

Переваги у створенні сайтів в Луцьку зі студією Rubik

Вже на етапі консультації ви зможете оцінити лояльність і професіоналізм команди веб-студії «Rubik». З нами співпрацюють тому, що:

 • Ми маємо великий досвід у розробці сайтів різної тематики;
 • Вміємо поєднувати сучасні тенденції з побажаннями наших замовників;
 • Якісно розроблений сайт гарантовано матиме успіх. Студія надає технічне обслуговування та пропозиції щодо розвитку ресурсу.
 • Створювати сайти – покликання кожного нашого співробітника. Якщо вам буде потрібна порада фахівця – ви зможете отримати його в нашій студії!

Потрібно створити сайт в Луцьку за оптимальні терміни і вартість? Запрошуємо на консультацію!

Хочете бути попереду конкурентів? Почніть зараз!

  Відгуки

  5,0 34 reviews

  • Avatar Анастасия Забродина ★★★★★ місяць тому
   Залишилися дуже задоволені проделоной роботою даної компанії. Професіоналізм і правильний підхід до роботи на вищому рівні. Хлопці прілушіваются до побажань … Відкрити клієнта, дають цінні поради і влажівать душу в свої роботи. Рекомендуємо до сотруднічеству😉😊😊😊👍
  • Avatar Яна Сидорук ★★★★★ 6 місяців тому
   Замовляли у хлопців розробку сайту. Результатом залишилися задоволені! Все було зроблено вчасно, дизайн сайту дуже стильний, 100% потрапляння за колірною … Відкрити гамою і структурі. Колектив чуйний і комунікабельний! Продовжуємо співпрацювати! Вибравши цю команду не пошкодуєте!
  • Avatar Анна Грушко ★★★★★ 6 місяців тому
   Для сімейного бізнесу замовляли сайт в Rubik спочатку 2020 року.
   Відразу скажу, що зараз є величезна кількість пропозицій на ринку, є можливість знайти
   … Відкрити більш бюджетні варіанти, але в такому випадку не варто розраховувати на високі результати.
   Звернувшись в Rubik, нас дуже підкупило чуйне увагу до бізнесу, який ми хочемо просувати в інтернеті:
   - нам запропонували кілька варіантів, як можна розробити сайт інтернет-магазину, - дали інформацію про те, як зробити дизайн сайту запам'ятовується,
   - розповіли, які способи просування є, і через скільки чекати результати.
   Мені сподобалася компетентна робота фахівців: завжди аргументовано відповідають на питання, дотримуються адекватних термінів, нормально реагують на редагування.
   Ми замовляли розробку сайту інтернет-магазину, текстове наповнення сайту, Seo-просування.
   Через 3 місяці ми вже змогли оцінити реальний результат.
   Зараз, через рік успішного функціонування і комплексного просування, наш бізнес виріс в злагоджену працюючу систему і успішно продовжує розвиватися далі!
   Щиро вдячні студії Rubik, і радимо команду професіоналів всім, хто хоче перевести свій бізнес в інтернет або створити в інтернеті з нуля справа своєї мрії.