мова
НЕ будемо втомлювати
Вас. МИ робимо все!
Все, що пов'язано з web-технологіями,
сайтами і тим, що їх оточує!
Наші послуги
Портфоліо
Роботи, якими ми пишаємося
Vista
Мережа будівельно-господарських маркетів
Інтернет магазин
Vista
Медсоюз
Приватний медичний центр
Сайт компанії
Медсоюз
Kilogramm
Ресторан японської кухні
Сервіс доставки
Kilogramm
Сирний сомельє
Інтернет магазин сирів та алкоголю
Інтернет магазин
Сирний сомельє
Оптика 1.0
Мережа центрів зору
Інтернет магазин
Оптика 1.0
San-Remo
Ресторан в місті Суми
Сайт візитка
San-Remo
InterCOM
Автошкола InterCOM
Сайт візитка
InterCOM
Еліт Експрес
Транспортний перевізник
Сайт компанії
Еліт Експрес

Розробка сайтів в Києві

Актуальність веб-сервісів в наш час просто неможливо виміряти. У слідстві прийшла пандемії COVID-19 бізнес став шукати вихід для подальшого «життя». І це – тісна співпраця з IT. Тепер стало ще зручніше здійснювати покупки через інтернет, стало комфортніше замовляти доставку додому улюблених страв з ресторанів. Винайшли сервіси віртуальної примірки одягу та аксесуарів, а тим часом з’являються все нові і нові можливості придбати продукт не витрачаючи сил і великого часу.

Посилання і ресурси в браузері – це сайти, якими ми користуємося щодня. В інтернеті близько двох мільярдів сайтів і в кожному куточку світу ними користується людство. І разом з ними, природно, зростає обсяг онлайн-торгівлі. Сайт – це сукупність сторінок з однією тематикою, від одного бренду. Вони мають загальний унікальний дизайн і створені для того, щоб інформувати і продавати.

Вам цікаво хто працює над створенням сайтів в Києві і їх підтримкою?

 • Веб-дизайнери;
 • Верстальники веб-сторінок;
 • Веб-програмісти;
 • Юзабіліті-інженери;
 • Пошукові (SEO) оптимізатори;
 • Тестувальники;
 • Контент-менеджери та копірайтери.

Хороші фахівці веб-індустрії знають не тільки свій вид діяльності, але і, як мінімум, розуміють механіку іншого виду діяльності. Прикладом служить той же веб-дизайнер – він ще й вміє верстати сторінки сайтів, не дивлячись на те що існує окрема спеціальність по верстці. До того ж через велику кількість оновлень всіх веб-інструментів сфера розробки сайтів в Києві ніколи не буде дешевою. Тому для безперебійної та швидкої роботи сайту будьте готові оплатити додаткові модулі та ліцензії до них.

Розвиток технологій веде за собою розвиток всіх сфер бізнесу.  І ще один виправданий аргумент вартості послуг веб-розробників в Києві: об’ємна робота, на яку людина витрачає велику кількість часу, автоматизується і виконується в лічені години за допомогою інструментів програмування.

Створення сайтів для будь-якого бізнесу в Києві

Сервіс доставки в Києві

Веб-студія Rubik має великий досвід у розробці сервісів доставки. Ми можемо створити сайт доставки їжі в Києві з кафе або ресторану, створити сайт доставки суші, піци, продуктів з магазину. Ці сервіси знають як полегшити пошуки необхідного і здійснити швидку доставку товарів. У нашій веб-студії з креативом підходять до веб-дизайну такого виду сайтів. Ми також підберемо оптимальний функціонал для сервісу доставки їжі, квітів та інших товарів.

Інтернет-магазин в Києві

З кожним днем зростає рівень торгівлі в інтернеті. А це означає, що ми самі з великим полюванням користуємося покупками в онлайні. Створення інтернет-магазинів для оптових баз, мережі роздрібних магазинів, будівельних і рукодільних майстерень – вигідне рішення в просуванні бізнесу в Києві!

З цим рішенням згодні:

 • Мережа будівельно-господарських маркетів «Віста»;
 • Магазин дитячих товарів «Zabiyaka»;
 • Магазин виробів з металу «Gera»;
 • Меблева столярна майстерня «Артель» та інші.

 

Сайт компанії в Києві

Іміджевий сайт великих розмірів – це сайт компанії. Інформація про компанію, її співробітників, прайси послуг і товарів прекрасно розміщується на корпоративних сайтах в Києві. Новинний блог, банери на головній сторінці з анонсами також мають місце бути на такому сайті. Якщо ви орієнтовані на всю Україну, то відмінним рішенням буде відобразити на сайті цю інформацію за допомогою нехитрих прийомів від розробників в Києві.

Сайт візитка в Києві

Для малого бізнесу і для початківця виду діяльності відмінно підійде сайт-візитка. Його перевага в швидких термінах реалізації і простому функціоналі. Додатково на такому сайті розробники в Києві можуть розташувати форму» задати питання«,» Зв’яжіться зі мною «або»отримати консультацію”. Однозначно, створення сайту-візитки в Києві – основний, найлегший і доступний спосіб заявити про себе в інтернеті.

Landing Page (Лендінг Пейдж)

Потрібно зробити рекламу товару в мережі, та так, щоб це було з розмахом? Замовляйте розробку лендінгу в Києві від студії Rubik! Ці сайти можуть продавати товари в декількох колірних рішеннях, запрошувати на марафони і курси, пропонувати різні послуги. А ще дуже добре працюють Landing Page в парі з уже існуючим інтернет-магазином! Відмінний варіант для продажів. Клієнт сам і не помітить, як зробить задану сайтом для нього дію. Так що успішні лендінги варто замовляти тільки у професіоналів своєї справи – веб-студії Rubik.

Етапи створення сайтів в Києві

 1. Веб-студія і замовник сайту обговорюють цілі сайту, розбирають приклади вподобаних раніше дизайнів сайтів. Ми аналізуємо конкурентів і починаємо вибудовувати структуру. Все обумовлене вноситься в технічне завдання.
 2. Розробка макета сайту та дизайну – наступний етап створення сайту в Києві. Дизайн для сайту в Києві від веб-студії “Rubik” розробляється з нуля. Враховуючи ТЗ ми створюємо унікальний візуал і відправляємо верстальникам на подальшу розробку проекту.
 3. Програмування сайтів в Києві допомагає провести інтеграції з безліччю сервісів і створює середовище для коректної роботи ресурсу в Інтернеті.
 4. Проводимо первинний запуск і тестування веб-ресурсу.
 5. На цьому етапі вносимо коригування, якщо вони необхідні і оптимізуємо роботу сайту.
 6. Після того, як веб-продукт готовий – ми пропонуємо подальшу технічну підтримку сайту в Києві і його обслуговування.

А також ми навчаємо наших замовників роботі і взаємодії з панеллю адміністратора сайту, щоб бачити статистику дій на сайті, мати доступ до інформації і можливість її змінювати без проблем!

Нас обирають, тому що ми робимо добре!

Хочете бути попереду конкурентів? Почніть зараз!