мова
НЕ будемо втомлювати
Вас. МИ робимо все!
Все, що пов'язано з web-технологіями,
сайтами і тим, що їх оточує!
Наші послуги
Портфоліо
Роботи, якими ми пишаємося
Інтернет магазин
Vista
Мережа будівельно-господарських маркетів
Сайт компанії
Медсоюз
Приватний медичний центр
Сервіс доставки
Kilogramm
Sushi Project - ресторан японської кухні, сервіс доставки
Інтернет магазин
Оптика 1.0
Мережа центрів зору
Сайт компанії
Eledia
Приватний медичний центр
Сайт візитка
San-Remo
Ресторан в місті Суми
Сайт компанії
Горобина
Виробник лікеро-горілчаної продукції
Інтернет магазин
SumCom
Інтернет магазин комп'ютерної техніки

Розробка сайтів в Києві

Актуальність веб-сервісів в наш час просто неможливо виміряти. У слідстві прийшла пандемії COVID-19 бізнес став шукати вихід для подальшого «життя». І це – тісна співпраця з IT. Тепер стало ще зручніше здійснювати покупки через інтернет, стало комфортніше замовляти доставку додому улюблених страв з ресторанів. Винайшли сервіси віртуальної примірки одягу та аксесуарів, а тим часом з’являються все нові і нові можливості придбати продукт не витрачаючи сил і великого часу.

Посилання і ресурси в браузері – це сайти, якими ми користуємося щодня. В інтернеті близько двох мільярдів сайтів і в кожному куточку світу ними користується людство. І разом з ними, природно, зростає обсяг онлайн-торгівлі. Сайт – це сукупність сторінок з однією тематикою, від одного бренду. Вони мають загальний унікальний дизайн і створені для того, щоб інформувати і продавати.

Вам цікаво хто працює над створенням сайтів в Києві і їх підтримкою?

 • Веб-дизайнери;
 • Верстальники веб-сторінок;
 • Веб-програмісти;
 • Юзабіліті-інженери;
 • Пошукові (SEO) оптимізатори;
 • Тестувальники;
 • Контент-менеджери та копірайтери.

Хороші фахівці веб-індустрії знають не тільки свій вид діяльності, але і, як мінімум, розуміють механіку іншого виду діяльності. Прикладом служить той же веб-дизайнер – він ще й вміє верстати сторінки сайтів, не дивлячись на те що існує окрема спеціальність по верстці. До того ж через велику кількість оновлень всіх веб-інструментів сфера розробки сайтів в Києві ніколи не буде дешевою. Тому для безперебійної та швидкої роботи сайту будьте готові оплатити додаткові модулі та ліцензії до них.

Розвиток технологій веде за собою розвиток всіх сфер бізнесу.  І ще один виправданий аргумент вартості послуг веб-розробників в Києві: об’ємна робота, на яку людина витрачає велику кількість часу, автоматизується і виконується в лічені години за допомогою інструментів програмування.

Створення сайтів для будь-якого бізнесу в Києві

Сервіс доставки в Києві

Веб-студія Rubik має великий досвід у розробці сервісів доставки. Ми можемо створити сайт доставки їжі в Києві з кафе або ресторану, створити сайт доставки суші, піци, продуктів з магазину. Ці сервіси знають як полегшити пошуки необхідного і здійснити швидку доставку товарів. У нашій веб-студії з креативом підходять до веб-дизайну такого виду сайтів. Ми також підберемо оптимальний функціонал для сервісу доставки їжі, квітів та інших товарів.

Інтернет-магазин в Києві

З кожним днем зростає рівень торгівлі в інтернеті. А це означає, що ми самі з великим полюванням користуємося покупками в онлайні. Створення інтернет-магазинів для оптових баз, мережі роздрібних магазинів, будівельних і рукодільних майстерень – вигідне рішення в просуванні бізнесу в Києві!

З цим рішенням згодні:

 • Мережа будівельно-господарських маркетів «Віста»;
 • Магазин дитячих товарів «Zabiyaka»;
 • Магазин виробів з металу «Gera»;
 • Меблева столярна майстерня «Артель» та інші.

 

Сайт компанії в Києві

Іміджевий сайт великих розмірів – це сайт компанії. Інформація про компанію, її співробітників, прайси послуг і товарів прекрасно розміщується на корпоративних сайтах в Києві. Новинний блог, банери на головній сторінці з анонсами також мають місце бути на такому сайті. Якщо ви орієнтовані на всю Україну, то відмінним рішенням буде відобразити на сайті цю інформацію за допомогою нехитрих прийомів від розробників в Києві.

Сайт візитка в Києві

Для малого бізнесу і для початківця виду діяльності відмінно підійде сайт-візитка. Його перевага в швидких термінах реалізації і простому функціоналі. Додатково на такому сайті розробники в Києві можуть розташувати форму» задати питання«,» Зв’яжіться зі мною «або»отримати консультацію”. Однозначно, створення сайту-візитки в Києві – основний, найлегший і доступний спосіб заявити про себе в інтернеті.

Landing Page (Лендінг Пейдж)

Потрібно зробити рекламу товару в мережі, та так, щоб це було з розмахом? Замовляйте розробку лендінгу в Києві від студії Rubik! Ці сайти можуть продавати товари в декількох колірних рішеннях, запрошувати на марафони і курси, пропонувати різні послуги. А ще дуже добре працюють Landing Page в парі з уже існуючим інтернет-магазином! Відмінний варіант для продажів. Клієнт сам і не помітить, як зробить задану сайтом для нього дію. Так що успішні лендінги варто замовляти тільки у професіоналів своєї справи – веб-студії Rubik.

Етапи створення сайтів в Києві

 1. Веб-студія і замовник сайту обговорюють цілі сайту, розбирають приклади вподобаних раніше дизайнів сайтів. Ми аналізуємо конкурентів і починаємо вибудовувати структуру. Все обумовлене вноситься в технічне завдання.
 2. Розробка макета сайту та дизайну – наступний етап створення сайту в Києві. Дизайн для сайту в Києві від веб-студії “Rubik” розробляється з нуля. Враховуючи ТЗ ми створюємо унікальний візуал і відправляємо верстальникам на подальшу розробку проекту.
 3. Програмування сайтів в Києві допомагає провести інтеграції з безліччю сервісів і створює середовище для коректної роботи ресурсу в Інтернеті.
 4. Проводимо первинний запуск і тестування веб-ресурсу.
 5. На цьому етапі вносимо коригування, якщо вони необхідні і оптимізуємо роботу сайту.
 6. Після того, як веб-продукт готовий – ми пропонуємо подальшу технічну підтримку сайту в Києві і його обслуговування.

А також ми навчаємо наших замовників роботі і взаємодії з панеллю адміністратора сайту, щоб бачити статистику дій на сайті, мати доступ до інформації і можливість її змінювати без проблем!

Нас обирають, тому що ми робимо добре!

Хочете бути попереду конкурентів? Почніть зараз!

  Відгуки

  5,0 34 reviews

  • Avatar Анастасия Забродина ★★★★★ місяць тому
   Залишилися дуже задоволені проделоной роботою даної компанії. Професіоналізм і правильний підхід до роботи на вищому рівні. Хлопці прілушіваются до побажань … Відкрити клієнта, дають цінні поради і влажівать душу в свої роботи. Рекомендуємо до сотруднічеству😉😊😊😊👍
  • Avatar Яна Сидорук ★★★★★ 6 місяців тому
   Замовляли у хлопців розробку сайту. Результатом залишилися задоволені! Все було зроблено вчасно, дизайн сайту дуже стильний, 100% потрапляння за колірною … Відкрити гамою і структурі. Колектив чуйний і комунікабельний! Продовжуємо співпрацювати! Вибравши цю команду не пошкодуєте!
  • Avatar Анна Грушко ★★★★★ 6 місяців тому
   Для сімейного бізнесу замовляли сайт в Rubik спочатку 2020 року.
   Відразу скажу, що зараз є величезна кількість пропозицій на ринку, є можливість знайти
   … Відкрити більш бюджетні варіанти, але в такому випадку не варто розраховувати на високі результати.
   Звернувшись в Rubik, нас дуже підкупило чуйне увагу до бізнесу, який ми хочемо просувати в інтернеті:
   - нам запропонували кілька варіантів, як можна розробити сайт інтернет-магазину, - дали інформацію про те, як зробити дизайн сайту запам'ятовується,
   - розповіли, які способи просування є, і через скільки чекати результати.
   Мені сподобалася компетентна робота фахівців: завжди аргументовано відповідають на питання, дотримуються адекватних термінів, нормально реагують на редагування.
   Ми замовляли розробку сайту інтернет-магазину, текстове наповнення сайту, Seo-просування.
   Через 3 місяці ми вже змогли оцінити реальний результат.
   Зараз, через рік успішного функціонування і комплексного просування, наш бізнес виріс в злагоджену працюючу систему і успішно продовжує розвиватися далі!
   Щиро вдячні студії Rubik, і радимо команду професіоналів всім, хто хоче перевести свій бізнес в інтернет або створити в інтернеті з нуля справа своєї мрії.