мова
НЕ будемо втомлювати
Вас. МИ робимо все!
Все, що пов'язано з web-технологіями,
сайтами і тим, що їх оточує!
Наші послуги
Портфоліо
Роботи, якими ми пишаємося
Vista
Мережа будівельно-господарських маркетів
Інтернет магазин
Vista
Медсоюз
Приватний медичний центр
Сайт компанії
Медсоюз
Kilogramm
Ресторан японської кухні
Сервіс доставки
Kilogramm
Сирний сомельє
Інтернет магазин сирів та алкоголю
Інтернет магазин
Сирний сомельє
Оптика 1.0
Мережа центрів зору
Інтернет магазин
Оптика 1.0
San-Remo
Ресторан в місті Суми
Сайт візитка
San-Remo
InterCOM
Автошкола InterCOM
Сайт візитка
InterCOM
Еліт Експрес
Транспортний перевізник
Сайт компанії
Еліт Експрес

Розробка сайтів в Черкасах

Раніше єдиним джерелом інформації була паперова версія книг, газет та іншої продукції. Пошуки потрібної інформації могли займати багато часу, а деякі екземпляри коштували так дорого, що навіть не кожна забезпечена людина могла собі їх дозволити. Зараз же ми маємо можливість все знайти в рази швидше. При тому відсівається велика кількість непотрібної інформації. Це все завдяки винайденому Інтернету і сайтам. До того ж переваги, цілі сайтів значно збільшилися, як і можливості їх.

Сайти – головна причина, з якої більшість офлайн завдань стали зручніше. Знайти і прочитати статтю можна на новинному сайті. Замовити страви до свята можна в сервісі доставки або безпосередньо від кухаря. Нових співробітників і клієнтів також знаходять завдяки сайтам. Сайти – різнонапрямлений інструмент в житті будь-якого виду діяльності.

Чим відрізняються сайти в інтернеті?

Ми спостерігаємо безліч сайтів в Інтернеті. У першу чергу для нас сайти це джерело інформації та спілкування. Далі ми розглядаємо сайти як спосіб здійснення покупок і в якості дозвілля. Наступним аспектом сайтів варто навчання. Візьмемо наприклад різні курси і каталоги довідників. Так, не забуваємо про те, що сервіси перекладів, генерації текстів і зображень це теж сайти.

Типи сайтів, які відвідує кожна людина

Все залежить в основному від мети користувача. Це можуть бути:

 1. Інтернет-магазини;
 2. Корпоративні сайти;
 3. Сервіси доставки;
 4. Сайти-візитки;
 5. Лендінги;
 6. Інформаційні сайти.

Якщо у вашого бізнесу ще немає сайту, то читайте цю статтю і швидше визначайтеся з видом сайту за списком вище.

Інтернет магазин в Черкасах

Чудовий ресурс для тих, хто заснував бізнес на продажу товарів. Розробку сайтів такого виду замовляють майстерні, офіційні дистриб’ютори, оптові бази. Виробники в Черкасах вибирають створення інтернет-магазину по ряду переваг.

Створення чіткої структури категорій товарів для зручності пошуку і користування.

Можливість оплати зручним способом для клієнта.

Також вибір служби і виду доставки товару.

Звичайна економія часу і сил в пошуку необхідного.

Якщо вам не потрібна допомога консультанта, то товар спокійно можна переглянути і придбати онлайн.

Якщо консультація все-таки необхідна, то є можливість зв’язку з консультантом.

Зручність і корисність інтернет-магазину в Черкасах визначається не тільки широким асортиментом товару, як вже стало зрозуміло. Будь-які способи оплати доставки і зв’язку вкрай важливі. При цьому завдання для розробників інтернет-магазину в Черкасах стоїть непросте. Всі можливості сайту, а також інтеграції з різними сервісами повинні коректно і швидко працювати. Кваліфікованих розробників інтернет-магазину в Черкасах можна знайти у веб-студії “Rubik”.

Фахівці нашої веб-студії мають великий досвід в розробці інтернет-магазинів, які приносять успіх своїм власникам. Прикладом такого інтернет-магазину є «Tirex» або «Zabiyaka».

Створення корпоративного сайту в Черкасах

Зараз дуже затребувані сайти, де можна отримати консультацію юриста або лікаря. Також кожна приватна або державна установа прагне створити сайт в Черкасах. Ці сайти мають відмінні риси:

 • Ємні інформативні статті на різні теми своєї сфери;
 • Крім інформації про організацію тут можна познайомитися з командою співробітників і специфікою їх роботи;
 • У розділах корпоративного сайту можна знайти інформацію про послуги, а також їх вартість;
 • Сайт компанії активно використовується в якості новинного блогу, щоб знайомити з актуальними змінами і нововведеннями своїх відвідувачів і клієнтів.

Розробка сервісу доставки в Черкасах

Створення сервісу доставки в Черкасах дуже вигідна подія. Якщо вам доводилося що-небудь замовляти в інтернеті, то ви будете однозначно згодні з цим виразом. Ми дякуємо сферу обслуговування і продажів за те, що наштовхнули на ідею створення сайтів в Черкасах для них. Тепер є можливість обрати товар з магазину або страву з ресторану і замовити її доставку. Ці сервіси актуальні в будь-який час року. При цьому у них є додаткова перевага – це також поява нових робочих місць. Всі ці аспекти стали особливо відчутними в період пандемії.

Ми розробили сервіс доставки в Черкасах для ресторану японської кухні «Kilogramm Sushi Project». Тут присутній оптимальний функціонал і яскравий дизайн. Сервіс доставки зручний і приємний в користуванні. Ми вже знаємо про вашу позитивну відповідь на питання «Чи варто замовити розробку сервісу доставки в Черкасах?».

Розробка сайту-візитки в Черкасах

Що з себе представляє цей вид сайту? Це більш скромний варіант корпоративного сайту. Якщо ваш бізнес в Черкасах тільки набирає масштаби, то від нас порада – замовляйте розробку сайту-візитки в Черкасах. У нашому портфоліо досить прикладів подібних сайтів. Розробка сайту-візитки в Черкасах має переваги:

 • Помірна вартість;
 • Невеликі терміни розробки;
 • Простота в користуванні та налаштуванні з адміністративної панелі.

Такий вид сайту є унікальним тому, як підходить більшості. Сайт-візитка користується попитом для різного роду розробників і виробників. Часто ми бачимо такі Сайти у фотографів і художніх діячів. Цей вид сайтів також може бути актуальним для майстерень і ресторанів. Веб-студія “Rubik” успішно розробила такі сайти-візитки:

Mister Holst

Майстерня друку на полотнах

Art-Folli

Студія монтажу натяжних стель

San-Remo

Ресторан та розважальний комплекс

Створення Лендінгу

Щоб швидко і креативно анонсувати товар або його розпродаж часто користуються створенням такого сайту, як лендінг. Він має значні відмінності серед інших видів сайтів. Розробники веб-студії “Rubik” поєднують в таких сайтах креатив і лаконічність. Тому дизайн такого веб-ресурсу повинен зацікавлювати око відвідувача, а вигідна акційна пропозиція повинна бути подана з правильним посилом. Все робиться для того, щоб користувач не зміг втриматися від придбання вашого товару.

Вартість розробки такого сайту дуже приваблива. Саме з цього знайшлися додаткові можливості використання такого сайту. Як може допомогти розробка лендінгу в Черкасах? Наприклад, такий сайт добре знайде і збере цільову аудиторію для вашого марафону або майстер-класу. Якщо ви фотограф або художник, то спектр послуг для реклами вашого виду діяльності можна красиво розмістити на лендінгу. Також, запис на онлайн курси відмінно підійде для створення лендінга.

Створення інформаційного сайту в Черкасах

Інфосайт знайомить відвідувачів з тематичною інформацією. До таких сайтів відносяться новинні сайти, блоги, форуми. Наповнення інформаційного сайту це в основному статті та зображення. Якщо ваша установа має необхідність ділитися інформацією з аудиторією, то сміливо звертайтеся в веб-студію Rubik і замовляйте розробку інформаційного сайту.

Всі приклади сайтів ви можете знайти в нашому портфоліо. Якщо хочете, щоб ваш бізнес тільки залучав клієнтів і збільшував охоплення, то радимо вибрати один з варіантів розробки сайтів для бізнесу в Черкасах. Звертайтеся тільки до знавців і умільців своєї справи. Розробка сайтів в Черкасах повинна виконуватися досвідченими фахівцями веб-студії Rubik!

Хочете бути попереду конкурентів? Почніть зараз!